Bájný pták Fénix přináší štěstí

 

fénix

Fénix - symbol úspěchu

 

Feng - shui a pracovní prostor

 

Bájný ptát Fénix zemře spálením sebe sama a opět se ze svého popela narodí, čímž se stal symbolem nesmrtelnosti. Žije kdesi ve výškách nad oblaky, na zemi je téměř nemožné ho uvidět. Je považován za posvátnou bytost s nadpřirozenými schopnostmi.

 

A právě tento symbol síly a nesmrtelnosti Vám může z pohledu učení feng - shui velmi pomoci v oblasti vaší profese. Toužíte - li tedy po úspěchu ve své kariéře či podnikání, pak Vám může správně umístěná podobizna tohoto bájného ptáka velmi pomoci. 

 

Fénix s sebou přináší příležitost. Jeho domovem je jih, kterému odpovídá prvek Ohně a úspěch dosažený zdůrazněním právě tohoto směru je doslova zářný... jako Fénix sám. Chcete - li tedy podpořit prospěšnou energii jihu, povzbudíte ji právě zpodobněním Fénixe či jiného, avšak červeně opeřeného ptáka. Fénix je však nejvhodnějším symbolem díky jeho síle znovuzrození z vlastního popela. Pokud by se Vám však nepodařilo obstarat vhodný obrázek či figurku Fénixe, je možné jej nahradit ptákem s petrobarevným, avšak převážně červeně zabarveným peřím. Můžou to být například i kohout, jeřám, plameňák či páv. Dokonalým symbolem úspěchu je ale také jiný pták, orel v podobě letu. Orel je spojován s mocí, autoritou a sílou. Pro posílení úspěchu může být znázorněn nejlépe v letu, nebo jako sedící na větvi stromu, ale nikdy ne jako nelítostný dravec!

 

A kam jej tedy ve své pracovně či kanceláři umístit?

 

Symbol úspěchu ptáka dle vašeho výběru a zvážení v podobě sošky či obrázku je důležité umístit do Vaší pracovny či kanceláře na jih - do jižního sektoru. Může to být buď přímo na Váš pracovní stůl, je - li vhodně umístěn, nebo na poličku, kde mývají tyto symboly ten největší účinek. 

 

Jistě se sami přesvědčíte, že tisíciletími prověřené starodávné učení feng - shui může výrazně pomoci i Vám ve všech oblastech Vašeho života. A jistě není třeba toto učení důkladně znát, aby Vám bylo nápomocno. Umístíte - li do svého pracovního prostředí vhodného okřídlence, určitě v průběhu několika let získáte vytoužené renomé a dosáhnete jistě nemalého úspěchu ve své profesi. Jistě je potřeba také dostatečná touha, vize i nasazení pro dosažení svých cílů. Ale proč svou snahu nepodopořit symbolem, který nám může být velmi nápomocný... :)

 

Přeji Vám nejen ve Vaší profesi, ale celkově ve Vašem životě dosažení všeho, po čem Vaše srdce touží... :)

 

A nezapoměňte... CESTA JE HRA A HRA JE CÍL

 

Jděte za svými sny a užívejte si každého svého kroku.

 

FOTOOBRAZY, které Vám pomohou v dosažení Vašich snů - Na vrcholku, Srdce orchideje, Mocná, Sluníčko, Srdce růže, Jiřinka, Nebeská

 

S láskou a úctou,

Monika Zieneckerová

FOTOOBRAZY Monika©