dekoruj - inspiruj se - motivuj se

 

KDYŽ CHCEŠ VÍC...


od sebe a pro sebe. Od života. Proč? Protože můžeš. Tvůj život na Tebe už čeká! A chce pro Tebe víc. A tak, dovolíš si to? Chceš to? Můžeš to mít. Ať je to cokoliv. Můžeš žít svůj krásný život. Tak jdeš do toho? ANO? Tak už na nic nečekej. A my u toho chceme být S TEBOU.

 

"Jsme originální DEKORAČNÍ fotoobrazy s příběhy pro
TVOU MOTIVACI, INSPIRACI, PRO TVŮJ KRÁSNÝ ŽIVOT.
ZÁLEŽÍ JEN NA TOBĚ, 
JAK DALECE NÁS VE SVÉM ŽIVOTĚ VYUŽIJEŠ...

Protože věříme, že MŮŽEŠ MÍT VÍC... :-)"

 

Každý z ucelené série 25 - ti autorských fotoobrazů, na nichž sama autorka představuje svou vášeň pro makro - fotografii "vypráví" svůj příběh. Ty vznikly na základě její osobní životní cesty a poznání, která se jí v životě postupně otevírala. Příběhy fotoobrazů by se daly shrnout do oblasti pozitivní psychologie a osobního rozvoje. MOTIVUJÍ A INSPIRUJÍ své majitele každý den, aby snáze dosahovali svých životních snů, přání a nezapomínali, že právě oni jsou TVŮRCI SVÉHO ŽIVOTA, především za pomoci vlastní mysli a velmi důležitého ůhlu pohledu na život. Snad proto právě makrofotografie... která zviditelňuje "neviditelné".

 

FOTOOBRAZY MONIKA

 

,,Na samém začátku jsem to neplánovala.

S naprostou radostí jsem se věnovala tomu, co miluji a jednou z takových věcí je právě fotografování. Makro si mě "získalo" svým vlastně docela jiným pohledem na svět! To, co je nám běžně skryté, se mi najednou objevovalo před očima a já mnohdy doslova žasla nad tou krásou přírody a jejích detailů! A pak přišla... má první výstava, která vše "spustila". Vznikla jména každého vystaveného fotoobrazu a z nich se mi postupně doslova před očima a pod rukama začaly "rodit" ty úžasné příběhy. Dlouho ale ještě trvalo, než jsem pochopila, že "přišly" nejdříve pro můj osobní život, aby mohly začít skutečně pomáhat i ostatním. Jsou velmi silně motivační. I mě každý den pomáhají posouvat své vlastní "hranice", dodávají mi odvahu, víru v sebe i v život a naše nekonečné možnosti! Ty máme plně k dispozici. I Ty, právě teď. Je ale důležité pracovat se svou myslí, směrovat ji pozitivním směrem a mít svou vizi. A pak se to skutečně děje.

Se změnou pohledu na život a jeho okolnosti se doslova vše mění k nepoznání!

Věř mi. Kdybych to sama nezažila, z dívky, která se cítila být jen bezmocnou obětí nespravedlivého života s nízkou sebeúctou a žádným sebevědomím, až k dnešnímu dni, kdy se miluji, ctím a věřím si každý den více a více, netvrdila bych, jak moc na našem smýšlení záleží! A nejen na něm, ale tam vše začíná. Život považuji za úžasnou, dobrodružnou cestu, za hru, která se dá s pochopením jejích pravidel skutečně "hrát". A tak... motivuji se každý den a nejen svými fotoobrazy. Ale oni jsou těmi, kteří změnily můj život. A jsou se mnou každičký den a stále mi připomínají, co je pro mě důležité, kam směřuji, abych si věřila, "hlídala" své myšlenky a vytvářela si takové, které tvoří můj krásný život! Protože to, co každý z nás vidí, je vždy stejné. Ale to, jak to VNÍMÁME rozhoduje. A to je právě tím, co vytváří krásný život! A to máme všichni ve svých rukou! "

 

LÁSKA

Jsou tu pro TEBE!
NEJEN JAKO DEKORACE... jejich příběhy Ti 
mohou každý den pomoci na Tvé životní cestě.

 

Každý z nás občas potřebuje "PODRŽET". Vědět, že to vše má smysl. Především ve chvílích, kdy nám "dochází dech". A je skvělé mít svého "přítele" nablízku. Takového, který Ti zvedne náladu, připomene, jak krásný život je a jak dokonalé vše je i přes to, že to občas pěkně bolí. Ale to vše je v pořádku. V tuto chvíli určitě. 

A ty víš, že na to NEJSI SÁM/A!

 

LÁSKA, FOTOOBRAZY

 

Můžes DEKOROVAT A ZDOBIT SVÉ PROSTŘEDÍ.
I INSPIROVAT SE NA CESTĚ ZA TVÝMI SNY.

 

 

FOTOOBRAZŮ ze základní série je 25. Každý z nich Tě motivuje nebo inspiruje svým příběhem a motivací/akcí. KAŽDÝ DEN. 

Vyber si tedy dle svých priorit. Všechny jsou tu pro Tebe. Každý z nich Ti může pomoci v určité oblasti Tvého života. A tak... 
motivuj se, inspiruj se, měj svou motivaci, inspiraci každý den "na očích"! Když se rozhodneš, tak MŮŽEŠ. 

 
                                                                                                                                                                           COKOLIV!
 

štěstí

 

Součástí všech fotoobrazů značky FOTOOBRAZY Monika©

jsou jejich originální příběhy. Ty obdržíte společně se svými fotoobrazy v podobě zalaminovaných karet velikostí A4, na nichž je vždy vytištěn konkrétní příběh daného fotoobrazu. Díky tomu je máte neustále k dispozici a můžete si je kdykoliv znovu pročítat, připomínat a pracovat s nimi.

 

Další součástí všech fotoobrazů jsou originální AFIRMACE ke konkrétním příběhům. Pro značku  FOTOOBRAZY Monika© jsou afirmace zpracovány do podoby kartiček, které jsou opět zalaminovány pro jejich vysokou odolnost a ochranu před jejich opotřebením.

Tyto kartičky jsou vyrobeny ve velikosti 9,5 krát 6 centimetrů. Ta byla zvolena zcela záměrně, aby jste si je mohli umístit například do své peněženky či kapsy a mít je tak neustále u sebe pro jejich opětovné opakování kdykoliv během dne. Díky tomu můžete neustále pracovat s danými AFIRMACEMI, které je velmi vhodné opakovat co nejčastěji. Jejich vědomé čtení a vnímání pozitivních slov, která čtete "přenastavuje" Vaše podvědomí a to se postupně "ladí" do nových pozitivních vibrací. A ty se postarají díky zakonu přitažlivosti o mnohé krásné změny ve Vašem životě! :-)

 

Ukázka kompletní zásilky FOTOOBRAZY Monika©
Fotoobraz Střed galaxie formátu 70 x 100 cm, karta A4 s příběhem a afirmační kartička,
obojí v laminaci pro dlouhou životnost.

 

ŠTĚSTÍ

 

KVALITNÍ ČESKÁ výroba fotoobrazů...
VYSOKÁ KVALITA TISKU, MATERIÁLŮ A RUČNÍ PRÁCE


= dlouhá životnost fotoobrazů
= stálobarevnost tisku 
= nedochází k prověšení a "prokreslení" plátna skrytým rámem fotoobrazu
= plátna jsou důsledně vypnuta k dřevěným rámům
= každý fotoobraz je originální ruční prací

 

Originální autorské makrofotografie z galerie jsou tištěny na plátna za pomoci nejmodernějších technologií v oblasti digitálního tisku a následně vypnuta na dřevěné rámy. Ty jsou skryté (tzv. blind rámy ) a poskytují tak pohledově bezrámové řešení fotoobrazů.

 

,,Na výrobě FOTOOBRAZŮ Monika© dlouhodobě spolupracuji s partnerskou firmou, která poskytuje skutečně profesionální služby díky bohatým zkušenostem v oboru a tím je oblast reklamy. Je vybavena nejmodernějším zařízením v oblasti velkoplošného digitálního tisku využívající dlouhodobě stabilních a mechanicky odolných inkoustů. Díky této spolupráci se skutečnými profesionály a zároveň báječnými lidmi při výrobě autorských fotoobrazů Vám mohu zaručit nejen vysokou estetickou hodnotu výrobku, ale také jeho důkladné a kvalitní zpracování do detailu. Díky těmto přednostem se můžete z Vámi zakoupených fotoobrazů těšit po mnoho let."

 

POPIS PLÁTNA PRO FOTOOBRAZY Monika©

  • kvalitní přírodní umělecké plátno
  • směs polyesteru a bavlny
  • gramáž 320g/m2
  • zátěr pro tisk bez obsahu optických zjasňovačů
  • tisk neobsahuje pro plátno nepřirozené barvy
  • struktura plátna je i po tisku stále velmi dobře patrná
  • barevné podání je příjemné a přiznává podobu plátna
  • obrazy jsou vypnuty na profesionální blind rány s čelním vystouplým profilem (plátno se nedotýká na pohledové straně celé plochy rámu)
  • dostupné formáty fotoobrazů - 70 x 100 cm, 50 x 70 cm a také nejmenší formát 35 x 50 cm

 

Ukázka fotoobrazů ve formátech 70 x 100cm a 50 x 70cm (dále je v nabídce nejmenší fotoobraz 35 x 50cm)
Fotoobrazy mají skryté "blind" dřevěné rámy

 

střed galaxie fotoobraz

 

 

štěstí

 

Pro Váš domov, pracovní zázemí i Vaše blízké,
pro Váš krásný a pestrý život i pro
Vaši inspiraci,
jsme vytvořili jen to nejlepší...
Od autorských makrofotografií, přes inspirativní příběhy "ze života" až k dokonalému produktu.

 

S láskou a úctou,