Jiřinka

 

MOTTO: "V TEN PRAVÝ ČAS NASTANE DOBA SKLIZNĚ HOJNOSTI NAŠEHO ŽIVOTA"

 

MOTIVACE / AKCE:
Když se zpříma postavíš, plně se narovnáš, zhluboka se nadechneš a plně zaměříš svůj pohled do dálky před sebe, do své budoucnosti, co tam vidíš? Vidíš se v radosti, zdraví, štěstí, lásce a bohatsví na všech úrovních svého jedinečného života? Pokud ne, postav se teď zpříma, plně se narovnej, zhluboka se nadechni a plně zaměř svůj pohled do dálky před sebe! Copak TEĎ vidíš? Vidíš to? Vidíš už tu nádheru, která tam na Tebe čeká? A co cítíš? Chceš se rozeběhnout, viď? Tvé tělo, Tvé nohy už se pomalu dávají do pohybu, Tvé tváře se zvedají tím krásným širokým úsměvem a radostí, která se už zračí a jiskří i ve Tvých očích! Už tedy vidíš svou úžasnou budoucnost? Skvělé! Tak a teď s touto vizí každý večer pokojně ulehej a každé ráno s radostí vstávej! 

 

Jiřinka je královnou zahrad v období pozdního léta, které je spjato s prvkem Země i s plánováním naší krásné budoucnosti...

Pozdní léto a následně podzim v celé své barevné kráse dodává lidskému oku skutečné potěšení. Tradiční květinou tohoto krásného a na barvy zaměřeného období je jiřinka. Ta patří ke skutečně tradiční rostlině sortimentu zahrádek našich babiček a je nerozlučně spjata právě s obdobím, které je také nakloněno jasným vizím naší krásné budoucnosti. 

Toto oblíbené, divukrásné období měnících se barev je spjato dle čínské filozofie s prvkem Země. V tuto dobu je její energie také nejsilnější. Země je v této době ve fázi proměny a pomáhá nám postavit se ve světě realisticky a prakticky na vlastní nohy. Můžeme tedy naplno využít její silné a podpůrné energie, které nás pomohou ukotvit ve svém životě a zaměřit se také na změny, které zvažujeme. Nabíjí nás optimismem a důvěrou, se kterými můžeme beze strachu hledět do své budoucnosti. Zemská energie se také ukládá v našich tělech jako energetická zásoba pro zimní měsíce.

Léto tedy právě vrcholí a plody Matky Země pomalu dozrávají. Koloběh roku se dostává ke svému středu a náleží mu právě prvek Země. Je to období sklizně, čas, kdy se letní dny kloní již k podzimu a listí na stromech žloutne. Také barvy, které jsou přisuzovány k elementu Země jsou žlutá či hnědá, okrová, béžová, meruňková, oranžová a také růžová. Listí opadává a Země vydává lidem své zralé plody. Je to čas hojnosti, kdy můžeme s radostí sklízet a využívat úžasné dary Matky Země i její silné energie! 

Země je nám pevnou půdou pod nohama. V jejím živém nitru spočívá obrovská síla a my jsme na tu sílu napojeni. Je jako naše matka, která zásobuje a vyživuje naše těla energií a potravou, kterou nám věnuje jako své dary. Ochraňuje nás, dodává nám pocit bezpečí, tvoří střed všech ostatních energií, vše z ní vychází a vše se k ní také opět navrací. Prvek Země představuje v koloběhu roku příjemné teplé období pozdního léta a v samotném koloběhu života období dospělosti a zralosti. A tak jej můžeme využít i pro svůj vlastní život. Napojit se na tu úžasnou Zemskou energii a posílit tak sami sebe! Přináší s sebou totiž i pocit  bezpečí a stability a díky tomu můžeme plní optimismu plánovat i svou budoucnost! Vždyť záleží jen na naší vlastní vizi a vždy sklidíme jen to, co jsme sami zaseli! A tak s láskou opečovávejme své zaseté semínko, které v ten správný čas také vyklíčí. 

 

Motivační FOTOOBRAZ Monika© Jiřinka k nám promlouvá kdykoliv během roku skrze působení nejsilnějšího období roku, kdy vládne prvek Země a dodává nám velmi silný pocit stability, bezpečí a ochrany. S její pomocí se můžeme pevně zakotvit nohama na Zemi a plní optimismu a radosti hledět do své krásné budoucnosti!

 

Vhodný pro:

 

- Váš osobní růst - změna pohledu na život, na sebe samé, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace

- Vaše životní sny a cíle - pochopení a přijetí svého potenciálu a možnosti projevit ho ve svém životě, motivace k dosažení svých cílů

 

 

Afirmace pro každý Váš den: 

 

Ukázka originální afirmace k fotoobrazu Jiřinka:

,,Ve svém životě stojím pevně na vlastních nohou. Jsem naprosto v bezpečí a pod jeho ochranou. S optimismem a radostí žiji tady a teď..."

 

 

Léčivá energie barev fotoobrazu: růžová

 

RŮŽOVÁ - Je aspektem červené barvy a její ženské energie spojené s mužskou bílou energií, jež jsou obě naší součástí. Když se tyto dva aspekty v člověku spojí, vzniká vyrovnané sjednocení mužských a ženských sil a rodí se růžová - energie harmonie a čisté lásky. Tato barva a její energie je všeobecně považována za křehkou, ale podobně jako například porcelán má její křehkost velkou vnitřní sílu. Připomíná nám, abychom přijímali životní sílu v každém okamžiku fyzického života. Růžová symbolizuje ženskost, jemnost, citlivost, amocionalitu a čistou lásku bez smyslné vášně. Po růžové podvědomě toužíme téměř všichni, neboť chceme být přijímáni a milováni takoví, jací jsme. Je barvou bezpodmínečného přijetí. Absolutním přijetím sebe sama změníme své vyzařování a tím se změní také přístup našeho okolí. Růžová uklidňuje, je barvou našeho dětství, fantazie i snů. Přináší úlevu našim ztrápeným srdcím, mírní bolest a také nenávist a zlobu. Je nepostradatelnou barvou pro naše srdce a naší duši.

Růžová v interiéru - Použití růžové v našich interiérech v současném interiérovém designu nic nebrání, ba právě naopak. Růžová stejně jako červená podporuje konverzaci a zvyšuje chuť k jídlu, je tedy velmi vhodnou barvou do jídelen i kuchyní. Může být například použita jen decentně v podobě doplňků či oblíbených barevných retro spotřebičích. Ať v jakékoliv podobě a množství, růžovou je velmi vhodné kombinovat s neutrálními odstíny jako je bílá, černá, šedá a sytá hnědá.

 

 

Harmonizace čaker: 4. čakra srdeční

 

Umístění čakry - střed hrudníku

Životní témata - dovolit lásce, aby byla středem Vašeho života

 

Fotoobraz Jiřinka svou převažující růžovou barvou harmonizuje srdeční čakru, jejíž barva je zelená až  zeleno - růžová. Srdeční čakra se často v průběhu našich životů uzavírá a stahuje díky nedostatku lásky projeveného z našeho okolí a následně i z nedostatku lásky vůči sobě samým. I životní ztráty a traumata uzavírají naše srdce, která pak přestávají lásku vyzařovat a v tomto důsledku také často onemocní. Srdci se ale daří v čisté radosti ze života a v lásce, kterou dokážeme dát sami sobě i ostatním. Své srdce můžeme vyživit pozitivní energií a to tak, že se rozhodneme vidět ve všech lidech čistou lásku, kterou každý nosí ve svém nitru a ve všem kolem sebe radost.

 

Více k čakrám

 

Fotoobraz Jiřinka je připraven ve třech formátech/
do každého prostoru:

 

70 x 100 cm   - 2.990 Kč  KOUPIT
50 x 70 cm     - 1.990 Kč  KOUPIT
35 x 50 cm     - 1.490 Kč  KOUPIT

 

 

MOTIVACE/AKCE fotoobrazu pro Vaši každodenní motivaci v laminované A4 je součástí zásilky.