Mnoho cest

 

MOTTO: "ŽIVOT JE KRÁSNÁ CESTA PLNÁ NEKONČÍCÍHO DOBRODRUŽSTVÍ"

 

MOTIVACE / AKCE:
Tvůj život je jedinečná cesta! Zcela originální, nikdo jiný Tvými stopami nikdy nešel a také nikdy nepůjde! Vše, co Ti život již přinesl a dále přinese, to je zcela jedinečné a autentické zosobnění moudrosti Tvé duše. Dovoluješ si užívat té cesty? Naplňuješ její touhy? Vnímáš každou chvíli, nebo jen "letíš" jako střela svým životem a "nestíháš" nic, natož pak skutečně a s radostí PROŽÍT svůj čas na této krásné planetě? Udělej TEĎ, dnes něco JINAK! Bez výmluv a otálení! Zamysli se teď nad tím, co by jsi rád/a prožil/a, zažil/a, viděl/a, případně koho, kde, kam by jsi se rozeběhl/a, kdyby jsi právě teď mohl/a? A teď, když už znáš odpověď a cítíš tu touhu, UDĚLEJ TO! Právě teď, dnes! Nečekej! Nehledej výmluvy! Na kom Ti záleží? Na sobě? Pak jdi a žij dnes to, po čem toužíš! Protože Tvůj život je mnohem více, než si možná teď myslíš! Tvůj život chce, aby jsi jej žil/a! Jdi a vydej se dnes vstříc nějakému dobrodružství! Udělej to pro sebe a svůj život! Uvědom si, že TEĎ MŮŽEŠ, a někdy příště by jsi možná moc chtěl/a, ale už třeba nebudeš moci. 

 

Mnoho cest promlouvá k našim cestovatelským srdcím. Naznačuje úžasné dobrodružství života s jeho nekonečnými možnostmi a také nás vyzývá k hledání toho správného směru především v našem nitru.

Mnoho cest představuje úžasné cesty životem blízké cestovatelům s dobrodružnou duší, kteří milují výzvy. Objevování cizích zemí, národů a jejich odlišných kultur jsou jim "potravou". Takoví lidé nevydrží příliž dlouho na jednom místě a následují volání své duše po dobrodružství někde daleko od domova. Většinou pouze s batohem na zádech a obrovskou touhou zažít něco nepoznaného, nového a netradičního. Tato překrásná planeta, kterou obýváme je totiž naprosto úžasná, rozmanitá a plná neuvěřitelných míst k objevování, nad kterými se až tají dech!

Avšak nejsou to jenom cestovatelé, kteří s oblibou aktivně podnikají cesty za dobrodružstvím někde daleko od domova. Mnoho cest promlouvá také k lidem, kteří zatím pouze touží po takovém dobrodružství někde za hranicemi naší země a tím mnohdy i po překonání svých vlastních hranic! Zatím ale možná jen hledají dostatek odvahy a sebedůvěry takovou cestu skutečně podniknout a překonat tak veškerá svá omezení, své hranice, které si nastavili. Ty si však skutečně vždy vytváříme pouze my sami! Jsou pouhými výplody naí mysli! A zase jen my si můžeme dovolit je i překročit!

Cestami za dobrodružstvím jsou ale i cesty poněkud jiného charakteru. A těmi jsou naše cesty životní. Ty bývají velmi spletité a jejich směr se může během krátké chvíle změnit zcela nečekaně. Jenže život si nás mnohdy sám navede na cestu, která je pro nás právě teď tou nejprospěšnější! A stejně tak i k těm správným lidem, kteří nás po té cestě v daném období doprovázejí. Protože i oni jsou v tuto chvíli pro náš růst a osobní rozvoj naprosto nepostradatelní! A tak se můžeme v životě velmi snadno potkat s náhlou a zcela nečekanou změnou, během které se ve chvíli ocitneme zcela jinde. Často v naprosto odlišném životě, než který jsme doposud žili. Ale s jistotou, že vše má vždy svůj skutečný důvod a ten se časem také jasně vyjeví...

A mnoho z nás ještě podniká jeden, také poněkud odlišný druh výprav a těmi jsou cesty do našeho nitra. Tam vstupujeme a putujeme během hlubokých meditací. V tichosti zde objevujeme mnoho nového, nepoznaného o sobě samých, o našem současném životě i životech minulých a dávno zapomenutých. A tady se také postupně otevírají jedny dveře za druhými, které byly do této chvíle zavřené! Postupně překonáváme všechny své strachy a jen sestupujeme hlouběji a hlouběji do samého nitra naší osobnosti. A po té neuvěřitelné, dobrodružné cestě vedoucí k sebepoznání nacházíme konečně své skutečné a tiché JÁ. Naší krásnou duši a její hlubokou moudrost! A nakonec i pro naše těla jsou tyto tiché výpravné cesty dokonalým balzámem... dopřejte si tedy také ten úžasný požitek z TICHA a možná budete překvapeni tím, co objevíte!

 

Motivační FOTOOBRAZ Monika© Mnoho cest nás jako tichý průvodce a pomocník vede po všech těchto cestách. Neboť se vždy nakonec jedná především o jednu jedninou cestu, která všechny ostatní pouze spojuje... a tou je naše cesta životní se všemi dobrudružstvími, jež nás na ní čekají!

 

Vhodný pro:

 

- Váš osobní růst - změna pohledu na život, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace

- Vaši životní cestu - pro hlubší pochopení životních zkoušek, jejich překonávání, zbavení se strachu z neznámého a posílení důvěry v sebe i život

 

 

Afirmace pro každý Váš den:

 

Ukázka originální afirmace fotoobrazu Mnoho cest:

,,S důvěrou a odhodláním se vydávám na dobrodružné cestování svým životem. Vím, že jsem vždy v daném okamžiku na tom nejlepším možném místě..."

 

 

Léčivá energie barev fotoobrazu: zelená

 

ZELENÁ - Ztělesňuje samotnou přírodu. Je protikladem vzrušivé červené, neboť zelená velmi uklidňuje a osvěžuje. Vždy byla považována za barvu života, naděje a zdraví. Úspěšně se využívá k léčbě nervové vyčerpanosti a únavy, neboť uvádí do normálu tep, dýchání a celkově uklidňuje centrum v mozku, které koordinuje pohybové tělesné funkce a normalizuje krevní tlak. Stabilizuje také naše emoce, podporuje sebevědomí, je vhodnou barvou při nespavosti a přináší úlevu od bolesti hlavy. 

Zelená v interiéru - Zelená je v interiérech velmi žádaná a to nejen díky trendu návratu k přírodě, s níž je spojena. Zelená je velmi uklidňující, přináší úlevu a klid, navozuje odpočinek a pocit relaxace, je tedy více než vhodná do ložnic. Lze ji ale použít kdekoliv a to jak v sytějších tak světlejších odstínech. Výborně se doplňuje s přírodním odstínem dřeva, se kterým vytváří dokonalý přírodní styl interiéru. Velmi dobře se snáší ze zemitou hnědou barvou. Je velmi vhodná do pracoven, neboť podporuje koncentraci.

 

 

Harmonizace čaker: 4. čakra srdeční

 

Umístění čakry - střed hrudníku

Životní témata - dovolit lásce, aby byla středem Vašeho života

 

Barva samotné srdeční čakry je zelená, či zeleno - růžová. Srdeční čakra se často v průběhu našich životů uzavírá a stahuje díky nedostatku lásky projeveného z našeho okolí a následně i z nedostatku lásky vůči sobě samým. I životní ztráty a traumata uzavírají naše srdce, která pak přestávají lásku vyzařovat a v tomto důsledku také často onemocní. Srdci se ale daří v čisté radosti ze života a v lásce, kterou dokážeme dát sami sobě i ostatním. Své srdce můžeme vyživit pozitivní energií a to tak, že se rozhodneme vidět ve všech lidech čistou lásku, kterou každý nosí ve svém nitru a ve všem kolem sebe radost. Fotoobraz s názvem Mnoho cest pomáhá harmonizovat srdeční čakru vyzařující plnou zelenou energií bez přítomnosti dalších barev.

 

Více k čakrám

 

Fotoobraz Mnoho cest je připraven ve třech formátech/
do každého prostoru:

 

70 x 100 cm   - 2.990 Kč  KOUPIT
50 x 70 cm     - 1.990 Kč  KOUPIT
35 x 50 cm     - 1.490 Kč  KOUPIT

 

 

MOTIVACE/AKCE fotoobrazu pro Vaši každodenní motivaci v laminované A4 je součástí zásilky.