Mocná

 

MOTTO: "OSOBNÍ SÍLA A MOC BOŘÍ VŠECHNY ŽIVOTNÍ HRANICE"

 

MOTIVACE / AKCE:
Disponuješ velkou mocí! Uvědom si ji právě TEĎ! Zklidni své tělo a s každým nádechem i výdechem zaměř všechnu svou pozornost do oblasti žaludku, do svého Solar plexu! V tom hlubokém zaměření cítíš svůj zdroj osobní síly a moci! Dýchej teď chvíli zhluboka a zcela vědomě! Cítíš svůj střed? Ten pevný bod ve svém Solaru? Svůj život máš ve svých rukou a jen Ty rozhoduješ, jakým směrem se chceš ubírat. Cítíš touhu? Slyšíš možná už i delší čas ten vnitřní hlas, který Tě vede určitým směrem? Máš tu moc jít za tím hlasem! Věř si, věř svému vedení a věř svému životu! Ta MOCNÁ síla v Tobě zná Tvé touhy a přání, i Tvé strachy a omezení, které chce společně s Tebou překonat! Uchop tedy beze strachu a v plné důvěře svou moc nad vlastním rozhodnutím a vydej se na cestu! S každým hlubokým a vědomým nádechem i výdechem zakotvi se ve svém středu a zboř ty "hranice"! Tvá moc je neomezená! Musíš si jen věřit! Důvěřuj plně svému zdroji a jeho vedení!

 

Mocná symbolizuje sílu ukrytou v každém z nás, která nám poskytuje vedení a ukazuje ten správný směr.

Všichni máme ve svém nitru ukrytou velmi mocnou sílu! V ní je obsažen zdroj našeho vlastního potenciálu, našich možností i odpovědí na naše neustálé otázky. V tom tkví skutečná moc každého z nás. Ta síla je nám neustále k dispozici, v každé situaci, na každém kroku, jen se na ni musíme "naladit"! A ta moc se aktivuje silou osobního rozhodnutí.

Často však máme potřebu nechat se v životě někým vést. Je to v pořádku, většinou jsme tak naučeni. Máme pocit, že potřebujeme od ostatních odpovědi, které sami "neznáme". Potřebujeme slyšet ujištění, že konáme správně v různých životních okolnostech. Spoléháme se více na ostatní než sami na sebe a tím jim, aniž bychom si to uvědomovali, odevzdáváme veškerou svou sílu a moc. Dovolujeme jim za nás rozhodovat a převzít za nás zodpovědnost. Tím se ale nevzdáváme pouze své síly, ale také vlády nad svým vlastním životem! 

V určité fázi našeho života si okolnosti vyžadují pomoc jiného člověka, kterému důvěřujeme. Jemné vedení a příjemná společnost pro nás může být v určité fázi zásadní. Jeho úhel pohledu může významně ovlivnit ten náš, může nám otevřít oči a pomoci dívat se na okolnosti zcela novým pohledem. To vše nám může výrazně pomoci na životních cestách i rozhodujících křižovatkách. Avšak je důležité postupně převzít plnou zodpovědnost za svá rozhodnutí. Druzí nás mohou navést na cestu, ukázat nám ten nový směr, ale kráčet po ní musíme my sami. Nikdo jiný za nás tu cestu ujít nemůže.

Všechny důležité informace a vedení máme ale už teď v sobě! Ne vždy je však dokážeme najít a řídit se jimi. Ten našeptávající hlas ale vnímáme. Někdy dokonce přesně víme, co nám radí. Zná nejlépe naše skutečné možnosti a potřeby. Ví, jakým směrem se v životě máme ubírat a jaké lekce jsou pro nás důležité. Vnější okolnosti nás jen učí. Vytvářejí skutečný odraz našeho vnitřního já v každodenní realitě. Díky tomu se poznáváme a rosteme. Měníme svůj směr podle potřeby a stále sbíráme cenné zkušenosti. Po pochopení souvislostí a jejich překonání se postupně měníme a tím také svět, který nás obklopuje. Mění se náš život!

V tom spočívá naše skutečná síla a moc! V našem nitru, právě tam, kde se skrývají všechny ty odpovědi na naše otázky. Jedině tam najdeme ty skutečně správné, tam je ukrytá celá pravda o nás, pravda o všem. Ve chvíli, kdy se spojíme s touto vnitřní silou se také konečně naplno rozvíjí náš skutečný potenciál, protože dokážeme uchopit svou vlastní moc! A můžeme tak konečně začít žít svůj vlastní život, ve své vlastní pravdě … v plné své síle a moci, která je větší, než si vůbec dokážeme představit! 

 

Motivační FOTOOBRAZ Monika© Mocná nám připomíná sílu ukrytou v každém z nás jako ten pravý zdroj skutečné moci, síly a tím i vlády nad svým životem. Protože ta MOC je v každém z nás, právě teď! 

 

Vhodný pro:

 

- Váš osobní růst - změna pohledu na život, na sebe samé, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace

- Vaše životní sny a cíle - pochopení a přijetí svého potenciálu a možnosti projevit ho ve svém životě, motivace k dosažení svých cílů

- Váš vlastní střed - zaměření se do svého nitra, hledání odpovědí, znovuobjevení své vnitřní síly a moci nad svým životem

 

 

Afirmace pro každý Váš den:

 

Ukázka originální afirmace k fotoobrazu Mocná

,,Svůj život mám pevně ve svých rukou. Zcela přebírám zodpovědnost za svá rozhodnutí a to mě posiluje. Žiji podle své vlastní pravdy..."

 

 

 

Léčivá energie barev fotoobrazu: růžová

 

RŮŽOVÁ - Je aspektem červené barvy a její ženské energie spojené s mužskou bílou energií, jež jsou obě naší součástí. Když se tyto dva aspekty v člověku spojí, vzniká vyrovnané sjednocení můžských a ženských sil a rodí se růžová - energie harmonie a čisté lásky. Tato barva a její energie je všeobecně považována za křehkou, ale podobně jako například porcelán má její křehkost velkou vnitřní sílu. Připomíná nám, abychom přijímali životní sílu v každém okamžiku fyzického života. Růžová symbolizuje ženskost, jemnost, citlivost, emocionalitu a čistou lásku bez smyslné vášně. Po růžové podvědomě toužíme téměř všichni, neboť chceme být přijímáni a milováni takoví, jací jsme. Je barvou bezpodmínečného přijetí. Absolutním přijetím sebe sama změníme své vyzařování a tím se změní také přístup našeho okolí. Růžová uklidňuje, je barvou našeho dětství, fantazie i snů. Přináší úlevu našim ztrápeným srdcím, mírní bolest a také nenávist a zlobu. Je nepostradatelnou barvou pro naše srdce a naší duši. 

Růžová v interiéru - Použití růžové v našich interiérech v současném interiérovém designu nic nebrání, ba právě naopak. Růžová stejně jako červená podporuje konverzaci a zvyšuje chuť k jídlu, je tedy velmi vhodnou barvou do jídelen i kuchyní. Může být například použita jen decentně v podobě doplňků či oblíbených barevných retro spotřebičích. Ať v jakékoliv podobě a množství, růžovou je velmi vhodné kombinovat s neutrálními odstíny jako je bílá, černá, šedá a sytá hnědá.

 

Více k léčivým energiím barev

 

Harmonizace čaker: 4. čakra srdeční

 

Umístění čakry - střed hrudníku

Životní témata - dovolit lásce, aby byla středem Vašeho života

 

Fotoobraz Mocná svou převažující růžovou barvou čisté lásky harmonizuje srdeční čakru, jejíž barva je zelená až  zeleno - růžová. Srdeční čakra se často v průběhu našich životů uzavírá a stahuje díky nedostatku lásky projeveného z našeho okolí a následně i z nedostatku lásky vůči sobě samým. I životní ztráty a traumata uzavírají naše srdce, která pak přestávají lásku vyzařovat a v tomto důsledku také často onemocní. Srdci se ale daří v čisté radosti ze života a v lásce, kterou dokážeme dát sami sobě i ostatním. Své srdce můžeme vyživit pozitivní energií a to tak, že se rozhodneme vidět ve všech lidech čistou lásku, kterou každý nosí ve svém nitru a ve všem kolem sebe radost. 

 

Více k čakrám

 

Fotoobraz Mocná je připraven ve třech formátech/
do každého prostoru:

 

70 x 100 cm   - 2.990 Kč  KOUPIT
50 x 70 cm     - 1.990 Kč  KOUPIT
35 x 50 cm     - 1.490 Kč  KOUPIT

 

MOTIVACE/AKCE fotoobrazu pro Vaši každodenní motivaci v laminované A4 je součástí zásilky.