Na vrcholku

 

MOTTO: "VŠECHNY NAŠE TOUHY, CÍLE A SNY JSOU JIŽ PŘEDEM SPLNĚNY"

 

MOTIVACE / AKCE:
Máš svůj sen? Touhu, která Ti nedovolí, někdy možná i přes veškeré nezdary, "porážky" a zdánlivé neúspěchy přestat? Jsi přes veškeré okolnosti, které se možná mnohdy zdají přímo "proti" Tobě stále odhodlaný/á pokračovat, i když Ti někdy ubývají síly? Pak Ti bylo dáno jistě nahlédnout ve Tvých představách do budoucnosti, v níž vidíš něco, co zcela jistě skrze Tebe chce být ve světě projeveno! Protože jinak by jsi ten sen neměl/a, to přání by nevzniklo, ta touha jít si za tím by Tě stále dokola "nehnala" a nevracela Tě na cestu, která by nikam nevedla! Která by neměla svůj "cíl". Nezapomínej ale, že i sama cesta a dobrodružství, které Ti přináší a zkušenosti, které Tě v mnohém posilují je cílem Tvého života! Pokud snad právě TEĎ máš svůj sen, jakkoliv "velký" či "malý", a zažíváš - li někdy snad pocity zklamání z "neúspěchu", uvědom si, že možná právě tyto zkušenosti musíš prožít a nasbírat, aby jsi v "cíli" byl/a skutečně tím/tou a v té nejlepší podobě! Proto, zaměř se TEĎ ve své mysli na toto poznání a uvědom si, že zcela určitě jsou aktuální situace a okolnosti právě ty nejlepší, které máš prožít! Nespěchej... ale pevně VĚŘ a PŘEDSTAVUJ SI svůj sen jako již naplněný! Pravě teď si plně prociť tu radost a "opojení", které při té představě ve svém těle cítíš! Jak velká je Tvá radost? Jak silné "mravenčení" z té radosti cítíš? Jaká euforie zaplavuje Tvé tělo? Prociť to právě TEĎ na maximum! Buď tady a teď ve své budoucnosti! Protože věř, že Tvůj sen by se nezrodil, nebyl by Ti dán, pokud by pro Tebe Tvůj život neměl spolu s ním i plán, jak jej uskutečnit! Ty jsi tedy prostředníkem i zdrojem jeho zhmotnění! Buď pevně ve víře, představuj si každý den ten "cíl" a dříve či později se ocitneš před cílovou páskou! Jen setrvej a buď vděčný/á za vše, co prožíváš, za veškeré zkušenosti, které Tě posilují a za VIZI, která Ti nedovolí se vzdát! Protože vše začíná nejprve ve Tvé mysli, ve Tvé krásné představě a s ní ve Tvé touze!

 

Na vrcholku jako synonymum dosažení našeho vytouženého životního cíle...

Každý z nás má nějaký životní sen, po jehož splnění touží. Pro většinu z nás je to především šťastný a spokojený rodinný život a s tím spojené harmonické vztahy. Také si přejeme pevné zdraví a pružné tělo plné energie a síly. Pro někoho je tím snem také úspěšná kariéra, naplnění svého životního poslání, nebo cestování a poznávání odlišných kultur a světa jako takového. Jiný chce především pomáhat druhým a podílet se například na záchraně některého z ohrožených živočišných druhů. Touží prostě být tam, kde může jakkoliv pomoci. Inu, sny každého z nás jsou jiné, jedinečné a liší se stejně tak jako my! 

Ať je již naším životním snem cokoliv, dokážeme si skutečně představit jeho uskutečnění? A nebo máme spíše pocit, že je náš sen zcela nedosažitelný?

Co když je ale opravdu možné dosáhnout v našem životě čehokoliv, co si jen dokáže naše mysl představit i přes prvotní, zdánlivě nepřekonatelné překážky? Existuje opravdu nějaké reálně nepřekonatelné omezení? Nebo si prekážky vedoucí k dosažení našich snů vytváříme především my sami v naší mysli omezením typu nejsem dost dobrý, nemám dost peněz, nemám dostatečné možnosti a jiné? Co když ale opravdu každý z nás může dosáhnout svého vytouženého cíle, ať se již zdá jakkoliv vzdálený na samém vrcholku?

Ano... nepochybně je to možné! Avšak pouze v případě, kdy změníme svá mylná přesvědčení!  V dějinách lidstva je mnoho takových případů lidských osudů, které vyprávějí o dosažení touhou a pevnou vírou hnaného uskutečnění vytyčených cílů! Nejdříve je ale důležité zaposlouchat se do vlastního srdce. To jediné nám vždy pravdivě odpoví na otázku, co si skutečně přejeme a čeho bychom chtěli v životě dosáhnout. Potom, když už máme zcela jasnou představu i silnou touhu po jejím naplnění, můžeme učinit další kroky ke splnění svého snu. A jedním z nejsilnějších a nejdůležitejších nástrojů, které má každý z nás už nyní, právě v tuto chvíli k dispozici, je naše MYSL, NAŠE PŘEDSTAVIVOST! Neboť jak tvrdil sám velký Albert Einstein:

„Představivost je důležitější než vědomosti!“

 

A tak nejdříve objevte Váš skutečný sen, tedy to, po čem touží Vaše srdce a neoblomně si jděte za svým cílem! Pevně věřte, Vy musíte VĚDĚT, že není vůbec žádných okolností, které by Vám bránili více než těch, které jste si sami vytvořili a jimž jste sami uvěřili!  Použijte svou představivost, ten dokonalý nástroj Vaší mysli a vnímejte celým svým tělem, srdcem a s hlubokou vděčností, že jste již dosáhli toho cíle, svého snu! Vciťte se naprosto do té myšlenky právě teď bez ohledu na současné okolnosti Vašeho života... a už teď se z toho radujte! PROCIŤTE TO! Je důležité si představit, že už nyní máte či děláte to, po čem toužíte!  Jde totiž o proces naladění se! Vaše vibrace radosti, kterou právě prožíváte Vám totiž už v tomto okamžiku, právě teď přitahují to, po čem toužíte! Neboť co Vaše mysl vidí a Vaše tělo cítí, to také přitahuje do Vašeho reálného života! Ty krásné emoce a myšlenky zhmotní ve Vašem životě vše, po čem z hloubi srdce toužíte! A pokud by jste si snad mysleli, že si něco nezasloužíte, pak prosím, věřte... není nic, co by jste si nezasloužili! Ani Vy, ani nikdo jiný. Snad jedině v případě, že tomuto mylnému přesvědčení naprosto věříte! 

Jestliže se Vám tedy nelíbí Váš současný život a toužíte po něčem zcela jiném, pak zasáhněte do procesu tvoření svého života a přetvořte jej dle svých krásných představ!  Změntě všechna svá mylná a zastaralá přesvědčení, která vytvářejí Vaše hranice omezení! Staňte se tvůrci svého krásného života a začněte tvořit ve svých myšlenkách jen krásnou realitu, svůj krásný život! Tedy takový, jaký jej chcete mít, po jakém toužíte a nikoliv naopak! Neboť proces tvoření probíhá neustále! A to bez ohledu na to, zda si něco přejete, či nikoliv! Záleží totiž na tom, na co myslíte, co si představujete a jaké při tom máte pocity, které také "vysíláte"! A ty opět zase jen to přitahují! Jen ve VAŠÍ MYSLI TO VŠE ZAČÍNÁ! Dovolte si tedy být skutečně šťastní a začněte tím, že nejdříve uvěříte, že to VŠE JE OPRAVDU MOŽNÉ!

 

Motivační FOTOOBRAZ Monika© Na vrchoku je zde pro Vaše uvědomění a každodenní připomenutí Vašeho nekonečného potenciálu, který můžete ve svém životě využít k dosažení jakéhokoliv cíle, který si jen Vaše úžasná MYSL DOKÁŽE PREDSTAVIT!  Začněte vědomě tvořit SVŮJ KRÁSNÝ ŽIVOT!

 

Vhodný pro:

 

- Váš osobní růst - změna pohledu na život, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace

- Vaše životní sny a cíle - pochopení a přijetí svého potenciálu a možnosti projevit ho ve svém životě, motivace k dosažení svých cílů

 

 

Afirmace pro každý Váš den:

 

Ukázka originální afirmace fotoobrazu Na vrcholku:

,,Já jsem zdrojem všech svých snů a přání i jejich splnění. Právě teď si představuji jejich dosažení. Naplno teď prožívám obrovský pocit radosti..."

 

 

Léčivá energie barev fotoobrazu: zelená

 

ZELENÁ - Ztělesňuje samotnou přírodu. Je protikladem vzrušivé červené, neboť zelená velmi uklidňuje a osvěžuje. Vždy byla považována za barvu života, naděje a zdraví. Úspěšně se využívá k léčbě nervové vyčerpanosti a únavy, neboť uvádí do normálu tep, dýchání a celkově uklidňuje centrum v mozku, které koordinuje pohybové tělesné funkce a normalizuje krevní tlak. Stabilizuje také naše emoce, podporuje sebevědomí, je vhodnou barvou při nespavosti a přináší úlevu od bolesti hlavy. 

Zelená v interiéru - Zelená je v interiérech velmi žádaná a to nejen díky trendu návratu k přírodě, s níž je spojena. Zelená je velmi uklidňující, přináší úlevu a klid, navozuje odpočinek a pocit relaxace, je tedy více než vhodná do ložnic. Lze ji ale použít kdekoliv a to jak v sytějších tak světlejších odstínech. Výborně se doplňuje s přírodním odstínem dřeva, se kterým vytváří dokonalý přírodní styl interiéru. Velmi dobře se snáší ze zemitou hnědou barvou. Je velmi vhodná do pracoven, neboť podporuje koncentraci.

 

 

Harmonizace čaker: 4. čakra srdeční

 

Umístění čakry - střed hrudníku

Životní témata - dovolit lásce, aby byla středem Vašeho života

 

Barva samotné srdeční čakry je zelená, či zeleno - růžová. Srdeční čakra se často v průběhu našich životů uzavírá a stahuje díky nedostatku lásky projeveného z našeho okolí a následně i z nedostatku lásky vůči sobě samým. I životní ztráty a traumata uzavírají naše srdce, která pak přestávají lásku vyzařovat a v tomto důsledku také často onemocní. Srdci se ale daří v čisté radosti ze života a v lásce, kterou dokážeme dát sami sobě i ostatním. Své srdce můžeme vyživit pozitivní energií a to tak, že se rozhodneme vidět ve všech lidech čistou lásku, kterou každý nosí ve svém nitru a ve všem kolem sebe radost. Fotoobraz s názvem Na vrcholku pomáhá zharmonizovat srdeční čakru svou převažující zelenou barvou. 

 

Více k čakrám

 

Fotoobraz Na vrcholku je připraven ve třech formátech/
do každého prostoru:

 

70 x 100 cm   - 2.990 Kč  KOUPIT
50 x 70 cm     - 1.990 Kč  KOUPIT
35 x 50 cm     - 1.490 Kč  KOUPIT

 

 

MOTIVACE/AKCE fotoobrazu pro Vaši každodenní motivaci v laminované A4 je součástí zásilky.