Nebeská

 

MOTTO: "ŽIVOT, TO JSOU NEKONEČNÉ MOŽNOSTI"

 

MOTIVACE / AKCE:
Máš svůj sen? Sníš o svých přáních? A VĚŘÍŠ v jejich dosažení? Nebo jsi je přijal/a jako "pouhé" sny, nikoliv však možnou realitu? Jde totiž především o to, jakým způsobem přemýšlíš! Uvěřit a jít si za tím, po čem toužíš je stejné jako roztáhnout křídla - důvěra, víra a vzlétnout - vykročit za jejich splněním. Podívej se tedy TEĎ na své sny důkladněji. Prozkoumej je a spolu s nimi i svá přesvědčení, která v sobě nosíš. Možná objevíš svá omezení typu, že to nedokážeš, že je to nemožné, že Ti k jejich dosažení něco chybí a tudíš, že nemáš možnosti či "správné" podmínky. Avšak to vše jsou Tvé myšlenky, které Ti ve skutečnosti brání! Žádné oklonosti nejsou skutečně omezující tomu, aby sis splnil/a své sny! A je o tom již mnoho důkazů! Uvěř tedy! Narovnej se, zvedni svou hlavu a pohleď  VYSOKO! Co vidíš? Jak se cítíš teď, když jsi narovnaný/a se vztyčenou hlavou? Cítíš sílu? Odvahu? Odhodlání? Pak s tímto postojem vykroč! Jen pouhá Tvá přesvědčení Ti mohou bránit! Tak je změň! A věř ve své neomezené možnosti! Vzlétni! A svá křídla, o kterých možná dosud nevíš, roztáhneš v letu! 

 

Pohled na blankytné nebe bez mráčku v nás vzbuzuje příjemný klid, radost a také něco víc… ta modravá obloha nám totiž dává pocítit naše nekonečné možnosti!

Při pohledu na ten úchvatný odstín nebeské modři a její nekonečnost, se v nás rozprostře nádherný a hluboký pocit klidu. Ta světlá modř je totiž plná optimismu a vyvolává tolik příjemný stav mysli bez zbytečných mraků. Ty mraky představují naše negativní myšlenky, zbytečné a pouze omezující. Ale blankytná obloha před námi rozprostírá nekonečno možností našeho života!

Při pouhém pohledu na nás okamžitě zaplaví nová touha po životě! Chuť prozkoumat neprobádané, vykročit vstříc dálkám, vydat se na cestu objevování a hledání nových možností. Teď je totiž naplno vnímáme. Při pohledu na to blankytné nebe se najednou zdá vše dosažitelné! Nic nás v té nekonečnosti nesvazuje a neomezuje. S každým nádechem přichází nová vlna energie a chuti do života! Teď prostě jasně cítíme, že můžeme opravdu cokoliv!

S tou širou oblohou se před námi otevírají nové obzory a jsou dosažitelné! Najednou zapomínáme na přijatá přesvědčení a myšlenky, které nám neustále napovídají, že něco nemůžeme, nedokážeme nebo dokonce nesmíme! S hlavou vztyčenou do oblak můžeme najednou cokoliv! Stačí jen roztáhnout křídla, vzlétnout a letět vstříc svým nekonečným možnostem, které jsou odrazem nekonečna nad naší hlavou. A zářící slunce na obloze, zdroj všeho života na Zemi zrcadlí náš vlastní zdroj, který si v sobě všichni neseme. A on je vždy připraven nám s čímkoliv pomoci!

Nebesa tedy představují nekonečno, neomezené možnosti!  V té modravé hloubce lze také pocítit hluboký klid, mír a lásku. Pohlédneme-li na nebe a zářící Slunce, jsme najednou odpoutáni od zemské přitažlivosti a naší běžné, pozemské reality. Vše se teď zdá být možné, dosažitelné! Pozvedněme tedy náš zrak k nebesům a dovolme si to osvobození, ten zážitek a zasněme se… představme si svůj život takový, jaký si JEJ OPRAVDU PŘEJEME a pak učiňme vše pro splnění této krásné představy!

Vždyť vše je možné, pokud si to dokážeme představit! Našimi myšlenkami a pocity vše začíná! V naší mysli se rodí všechny naše sny a právě ona je také nejdůležitějším klíčem k jejich splnění! Odhoďte tedy všechen strach i veškeré pochybnosti a dovolte si vzlétnout! Vždyť si to zasloužíte už jen tím, že JSTE! 

 

Motivační FOTOOBRAZ Monika© Nebeská připomíná naše nekonečné možnosti, které můžeme všichni uchopit ve chvíli, kdy se dokážeme postavit svým strachům a dovolíme si vzlétnout vstříc svému vysněnému životu! 

 

Vhodný pro:

 

- Váš osobní růst - změna pohledu na život, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace

- Vaše životní sny a cíle - pochopení a přijetí svého potenciálu a možnosti projevit ho ve svém životě, motivace k dosažení svých cílů

 

 

Afirmace pro každý Váš den:

 

Ukázka originální afirmace fotoobrazu Nebeská:

,,Jako pták roztahuji svá křídla a vzlétám k nebesům, která jsou neomezená. Uvědomuji si nekonečné možnosti svého života..."

 

 

Léčivá energie barev fotoobrazu: světle modrá, bílá

 

SVĚTLE MODRÁ - Je spojena s klidem a nekonečností nebe, s dálkami, objevováním nového, velkým optimismem a nadějí, dává pocit naprosté svobody, přináší inspiraci, projasňuje ducha a dovoluje nám "vzlétnout". Pomáhá nám navázat spojení s božskou kvalitou čisté lásky, pozdvihuje nás nad naše lidská omezení. Je to barva Panny Marie, také čínské bohyně slitování a v buddhistické filozofii je považována za barvu jasné mysli nezatížené mráčky myšlenek. Je to tedy barva božství, také komunikace a nejhlubšího možného klidu, také ideálů a vyšších principů. Jejím klíčovým charakteristickým znakem je téma nezávislosti. Díky ní můžeme najít hluboký mír sami v sobě a díky tomu se můžeme snadněji vypořádat se vzorci chování, které nás přivedly k závislostem. Začínáme tak nalézat vlastní nezávislost. To je darem i zdrojem naší síly. S modrou máme příležitost prožít si samotu v jejím pozitivním smyslu, jako pocit sjednocení se vším.

Světle modrá v interiéru - Je barvou dálek, letního nebe a tak v nás probouzí hluboký klid i inspiraci pro zasnění se. Je velmi uklidňující a proto je vhodná do ložnic, relaxačních místností a dětských pokojů. Také napomáhá soustředění, stimuluje myšlení a je tedy vhodná i do pracoven. Modrá celkově interiéry opticky zvětšuje a rozšiřuje, což se odvíjí od nekonečnosti modrého nebe, které symbolizuje. Krásně ji doplní syté odstíny teplých barev oranžové a žluté. 

 

BÍLÁ - Tato vznešená barva je považována za symbol čistoty, nevinnosti a jasnosti, věrnosti vysokým ideálům, ale také perfekcionalismu a touhy po dokonalosti. Je obrazně řečeno matkou všech barev. Symbolizuje nejvyšší hodnoty, denní světlo a s ním rodící se nový začátek.

Bílá v interiéru - Bílá se řadí mezi barvy neutrální a je nejvhodnější pro kombinace s ostatními barvami sytějších odstínů. Je nejoblíbenější mezi neutrálními odstíny používanými v interiérech a její užití je neomezené. Největší výhodou bílé je navozující pocit absolutní čistoty prostoru. Její nadčasovost je nesporná a dává vyniknout všem ostatním barvám, svěží zeleni v podobě květin v interiérech a stejně tak všem odstínům dřeva nábytku i podlah. Kov doplní pocit čistoty a minimalismu.

 

 

Harmonizace čaker: 5. čakra krční

 

Umístění čakry - vnitřní i vnější krk

Životní témata - využití vlastní vůle, vyjádření vaší nejvyšší pravdy, tvořivost v životě

 

Fotoobraz Nebeská pozitivně ovlivňuje pátou čakru krční, která souvisí s komunikací a projevením tvořivosti a kreativity v našem životě, jejíž barvou je modrá. Tato čakra je jiná než všechny ostatní. K ní jsou všechny čakry vztaženy. Nad krční čakrou se nacházejí čakry inspirace a pod ní jsou čakry zaměřeny na realizaci. Tato čakra je tedy jakousi křižovatkou. Sebevyjádření proto znamená v našem životě mnohem více, než si běžně uvědomujeme. Tím, že budeme zcela a vědomě žít podle své vlastní pravdy si uchováme toto centrum v harmonii a energetické rovnováze.

 

Více k čakrám

 

Fotoobraz Nebeská je připraven ve třech formátech/
do každého prostoru:

 

70 x 100 cm   - 2.990 Kč  KOUPIT
50 x 70 cm     - 1.990 Kč  KOUPIT
35 x 50 cm     - 1.490 Kč  KOUPIT

 

 

MOTIVACE/AKCE fotoobrazu pro Vaši každodenní motivaci v laminované A4 je součástí zásilky.