Osvěžení

 

MOTTO: "SVĚŽEST S SEBOU PŘINÁŠÍ PŘÍVAL ŽIVOTADÁRNÉ ENERGIE"

 

MOTIVACE / AKCE:
Cítíš se být právě bez energie? Tak si zavři oči a představ si právě TEĎ, jak stojíš přímo u vodopádu! Na Tvou tvář dopadají kapky vody, slyšíš to obrovské hučení valící se vody i proud chladného vzduchu z těch peřejí po celém těle. Plně vnímáš ten proud valící se energie, která právě teď prochází i Tvým tělem! Cítíš tu sílu, vnímáš to jemné brnění celého těla a zhluboka nadechuješ ten očistný vzduch, vůni vody a čisté přírody kolem. Prožij to! Představ si to nejkrásnější místo! Cítíš se báječně? Cítíš ten příval energie? Dýchej zhluboka a nabij své tělo i mysl úplně novou, jiskřivou energií! Právě teď se cítíš jako znovuzrozený/á!


 

Osvěžení na nás působí jako vzpruha a příval nově probuzených sil.

V dnešní uspěchané době se velmi často cítíme unavení. Přemáhá nás silné vyčerpaní, naše těla jsou často bez energie a síly potřebné ke zvládnutí našich každodenních "úkolů", povinností a projektů. Mnohdy se snažíme s vypětím posledních sil dokončit to, co jsme začali. A pak přijde nutně chvíle, kdy zatoužíme po nějaké vzpruze. Po důkladné očistě a osvěžení, které by nám do těla vehnalo novou vlnu energie!

Očistu těla i ducha máme spojenou s vodní lázní, která přináší okamžitý pocit úlevy a osvěžení. Kapky vody v nás jednoduše evokují tu jiskřivou čistotu, kterou s sebou voda přináší. Váže na sebe všechny negace ze stresu a veškeré nečistoty z těla, které jednoduše odplaví a zanechá jen pocit svěžesti. Po takovém rituálu přichází pocit krásného znovuzrození, úlevy a pocit očištění, jako bychom právě svlékli starou kůži. Po ránu nám vodní lázeň dodá osvěžení do nového dne a naopak večer odplaví stresy a veškeré chmury po náročném dni. Jsou to čistě soukromé ritutály, které si ráno i večer báječně užíváme a vnímáme osvěžující účinky životadárné vody.

Každý z nás ale čas od času potřebuje i niternou, duševní očistu svého vnitřního světa. Nejčastěji ve chvílích, kdy prožíváme nějaké těžké životní období. Také přicházejí chvíle, kdy se potřebujeme nutně "zbavit" a nechat "odplavit" staré, bolestné vzpomínky i vzorce chování, které nás už jen brzdí v pokroku vpřed. I v tomto případě dokáže voda odplavit a šetrně očistit nejen naše těla zvenčí, ale také zevnitř. Odtud odplavuje veškeré škodliviny z našich orgánů, napomáhá zásobování buněk kyslíkem a posiluje tak naprosto přirozený proces regenerace našich těl. Očištuje tedy a regeneruje na mnoha úrovních! Voda je prostě životadárná, osvěžující, život dávající dokonalá sloučenina, bez níž se žádný život ani žádná očista a regenerace neobejde!

A tak, zaměřte se na životadárnou sílu vody! Představte si, jak Vaše tělo "proplachuje" vodopád této čisté a jiskřivé esence vyvěrající přímo ze samého srdce Matky Přírody. Ta vlna zaplavuje celé Vaše tělo, každou buňku Vašeho těla a zanechává za sebou jen báječný pocit čistoty, vitality a naprostého zdraví ... taková je síla vody, neboť ona je životadárná už při sebemenším množství. S ní přichází nový život a přináší s sebou skutečné osvěžení!

 

Motivační FOTOOBRAZ Monika© s názvem Osvěžení pomáhá regenerovat naše tělo i duši, dodává nám tolik potřebnou novou vlnu energie a už jen pohled na očistné kapky vody s sebou přináší příjemné osvěžení i hloubkovou regeneraci! 

 

Vhodný pro:

 

- Váš osobní růst - změna pohledu na život, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace

- doplnění životní energie - načerpání nových sil, regenerace těla i ducha

 

 

Afirmace pro každý Váš den:

 

Ukázka originální afirmace fotoobrazu Osvěžení:

,,Mým tělem právě proudí svěží vlna energie. Tu ve mě probouzí svět plný vůní a pestrých barev. Zaplavuje mě jemnou vibrací a já zářím vitalitou..."

 

 

Léčivá energie barev fotoobrazu: zelená, červená

 

ZELENÁ - Ztělesňuje samotnou přírodu. Je protikladem vzrušivé červené, neboť zelená velmi uklidňuje a osvěžuje. Vždy byla považována za barvu života, naděje a zdraví. Úspěšně se využívá k léčbě nervové vyčerpanosti a únavy, neboť uvádí do normálu tep, dýchání a celkově uklidňuje centrum v mozku, které koordinuje pohybové tělesné funkce a normalizuje krevní tlak. Stabilizuje také naše emoce, podporuje sebevědomí, je vhodnou barvou při nespavosti a přináší úlevu od bolesti hlavy. 

Zelená v interiéru - Zelená je v interiérech velmi žádaná a to nejen díky trendu návratu k přírodě, s níž je spojena. Zelená je velmi uklidňující, přináší úlevu a klid, navozuje odpočinek a pocit relaxace, je tedy více než vhodná do ložnic. Lze ji ale použít kdekoliv a to jak v sytějších tak světlejších odstínech. Výborně se doplňuje s přírodním odstínem dřeva, se kterým vytváří dokonalý přírodní styl interiéru. Velmi dobře se snáší ze zemitou hnědou barvou. Je velmi vhodná do pracoven, neboť podporuje koncentraci.

 

ČERVENÁ - Nejteplejší barva, je velmi aktivní, živá a je naším pojítkem ze zemí. Červená je energií pojící se s láskou a životem. Je barvou naší krve, nositelkou života a kyslíku v našich žilách, Symbolizuje bratrství, rodinná pouta a všeobecně pospolitost s ostatními. Dokáže zahřát, dodává nám potřebnou energii a stimuluje. Velmi souvisí s vášněmi a city. Vzbouzí v nás velké nadšení a odevzdání se jít si za tím, čemu věříme a čeho si ceníme. Aktivuje naší sílu, vůli i výkonnost. Dokáže vyvolat prudký nárust pracovní aktivity, ale v její přemíře i zvýšit krevní tlak a způsobit nervové vypětí lidem citlivějším. Podporuje imunitu a zvyšuje chuť k jídlu.

Červená v interiéru - Je teplou barvou barvou, velmi stimulující, která dodává energii a vždy upoutá pozornost. Chcemeli-li ji použít v sytějším odstínu, je vhodné ji použít v menších plochách pro zvýraznění určité části interiéru či pouze jako doplňkovou barvu. Toho můžeme využít na dekoracích jako jsou textilie v podobě závěsů, polštářků či koberečků. Pro větší plochy je vhodnější zvolit více tlumený, jemnější odstín červené. Zacházíme-li s ní opatrně, své uplatnění najde téměř všude, snad jen do dětských pokojů se nedoporučuje, jelikož je pro děti vhodné spíše klidnější prostředí . Dle učení Feng - Shui je velmi vhodná u vstupu do domu či bytu, kde podporuje dobrou enegrii. Také ji lze velmi vhodně uplatnit v jídelnách či restauracích, neboť podporuje chuť k jídlu. Velmi efektní je kombinace červené a šedé, také jí to sluší s bílou a tmavšími odstíny dřevěného nábytku či podlahy.

 

 

Harmonizace čaker: 4. čakra srdeční

 

Umístění čakry - střed hrudníku

Životní témata - dovolit lásce, aby byla středem Vašeho života

 

Barva samotné srdeční čakry je zelená, či zeleno - růžová. Srdeční čakra se často v průběhu našich životů uzavírá a stahuje díky nedostatku lásky projeveného z našeho okolí a následně i z nedostatku lásky vůči sobě samým. I životní ztráty a traumata uzavírají naše srdce, která pak přestávají lásku vyzařovat a v tomto důsledku také často onemocní. Srdci se ale daří v čisté radosti ze života a v lásce, kterou dokážeme dát sami sobě i ostatním. Své srdce můžeme vyživit pozitivní energií a to tak, že se rozhodneme vidět ve všech lidech čistou lásku, kterou každý nosí ve svém nitru a ve všem kolem sebe radost. Fotoobraz Osvěžení harmonizuje srdeční čakru převládající energií zelené barvy s příměsí červené, která symbolizuje život.

 

FOTOOBRAZ Osvěžení harmonizuje také 1. čakru kořenovou obsahující červenou barvu - viz.fotoobraz Síla života

 

Více k čakrám

 

Fotoobraz Osvěžení je připraven ve třech formátech/
do každého prostoru:

 

70 x 100 cm   - 2.990 Kč  KOUPIT
50 x 70 cm     - 1.990 Kč  KOUPIT
35 x 50 cm     - 1.490 Kč  KOUPIT

 

 

MOTIVACE/AKCE fotoobrazu pro Vaši každodenní motivaci v laminované A4 je součástí zásilky.