Společně

 

MOTTO: "DRUZÍ LIDÉ JSOU NAŠÍM KRÁSNÝM ZRCADLOVÝM ODRAZEM" 

 

MOTIVACE / AKCE:
Každý Tvůj jakýkoliv vztah má ve Tvém životě své místo a důvod. Byť i krátkodobé přátelství či dlouhodobý partnerský vztah. Každý člověk, který prochází Tvým životem v něm má své nezastupitelné místo! Či snad věříš, že některá setkání byla pouhou "náhodou"? Zamysli se nyní nad svými vztahy, nad lidmi, kteří Tě obklopují či tomu tak donedávna bylo. Uvědom si přínos, který pro Tebe tento vztah, setkání, člověk znamenal. I v případě, kdy se nejedná o pozitivní zkušenost jistě najdeš a dobře pochopíš, z jakého důvodu jsi tu danou zkušenost měl/a prožít a co sis z ní měl/a odnést. Protože každé setkání a zkušenost je pro Tebe zcela nepostradatelnou! Každý člověk Ti přináší jisté "poselství"! Je totiž v některé oblasti jen skutečným odrazem Tebe samé/ho, některé Tvé části. A pokud se někdy jedná o pro Tebe nepříjemnou zkušenost, pak právě on teď "otevřel" některé z Tvých osobních, možná bolestivých, dosud nezpracovaných témat. Avšak nezapomeň! Jde o projekci Tebe! Vždy, za všech okolností, ve všech případech. A nikdy tomu není jinak! Nemůže být! Jde o zrcadlo Tebe samé/ho proto, aby Ti život ukázal, na čem můžeš "zapracovat"! A proč? Protože chceš přeci krásný život, krásné vztahy, není to pravda? Podívej se tedy nejdříve do sebe. Uvědom si svůj vztah k SOBĚ SAMÉ/MU! Je láskyplný? Dáváš sám/a sobě dostatečnou pozornost? Jsi Ty sám/a k sobě ohleduplný/á? Ctíš se? Své potřeby? Dovolíš si? Záleží Ti na sobě? Máš se rád/a? Odpověz si TEĎ! Neodkládej to na později! Věnuj se teď chvíli sobě, aby jsi pochopil/a. Pohleď do sebe a buď k sobě zcela upřímný/á. Na co jsi přišel/a? Zapiš si to. A teď už jistě vždy rozpoznáš v každém člověku ten svůj odraz. Poznávej tedy sebe samu/mého skrze své vztahy, právě díky ostatním! A vnímej tu dokonalost vztahů a zrcadlení, tu společnou "souhru". Je to velmi jednoduché. Poznávej sebe, vytvoř nejdříve krásný vztah se sebou, k sobě samé/mu. Aby Ti život mohl právě tento krásný vztah zrcadlit i ve všech ostatních vztazích Tvého života!

 

Společně toužíme kráčet s našimi blízkými životem a s ostatními pracovat i sdílet v přátelském kolektivu...

V našich životech rádi sdílíme společné chvíle krásné i ty těžší s našimi nejbližšími. Takovými lidmi bývá především naše nejbližší rodina, protože oni nás přeci důvěrně znají stejně jako my je a dobře vědí, co v danou chvíli nejvíce potřebujeme. Jsou nám vždy oporou, i když nám nejsou zrovna na blízku. Ale jsou tu...

Součástí takové rodiny je také náš milující a milovaný partner. Nejlépe ten ideální, se kterým máme společné zájmy i koníčky. Takový, který s námi zcela sdílí naše názory i myšlenky a miluje nás právě takové, jací jsme bez podmínek a jakýchkoliv výhrad. Vzájemně bychom se také učili jeden od druhého a dovolili si tak vedle sebe růst. I o své radosti a trápení se s ním chceme podělit a být mu stále na blízku. Jednoduše toužíme po dokonalém vztahu bez jakékoliv chybičky. Avšak často si neuvědomujeme, že právě ten partner, který vedle nás kráčí právě teď, v tomto životním období je naprosto tím ideálním a nejlepším. Vždy totiž vstoupí do našeho života v daný čas právě ten člověk, kterého potřebujeme. A to skutečně ne jen pro sdílení vzájemné lásky a podpory, i když to je na vztahu to nejkrásnější. Ale také pro náš další rozvoj a osobní růst. 

Každého našeho vztahu bychom si tedy měli skutečně vážit a ze srdce za něj děkovat. Neboť každý partner nás vždy něčemu přiučí, někam nás na naší životní cestě posune. Každý vztah s sebou přináší jedinečné obohacení naší osobnosti skrze vlastní sebepoznávání. Díky zrcadlu, které nám nejen on či ona, ale i ostatní lidé z našeho okolí nastavují, jednoduše můžeme na sobě samých najít všechna naše uložená přesvědčení i vlastnosti. Některé bychom si mnohdy snad raději ani nepřipouštěli, ale přijmeme-li je, můžeme s nimi dále pracovat, zpracovat je a tím se od nich navždy osvobodit.

Zrcadlo působí mezi lidmi neustále jako dokonalý ukazatel našich osobních vlastností nejen negativních, ale i těch pozitivních! Tedy to, co nám vetšinou vadí na ostatních můžeme v nějaké podobě objevit a následně zpracovat sami v sobě. Můžou to být buď naše vlastnosti a nebo osobní nezpracovaná témata především z dětství i z období během dospívání. Ale i ty krásné a kladné vlastnosti, které u druhých tolik obdivujeme, věřte, najdete i u sebe! Protože to nám jednoduše značí, že i my těmito krásnými vlastnostmi oplýváme! Tedy, že nejen druzí, ale i MY SAMI jsme hodni obdivu a uznání a to především od sebe samých! Protože právě a jen tak, jak sami sebe hodnotíme a uznáváme, tak nás uznávají a hodnotí i ostatní! Vše tedy vždy začíná pouze u nás... a druzí jsou jen naším vlastním přátelským odrazem, skrze které se smíme zcela jednoduše poznat!

 

Motivační FOTOOBRAZ Monika© s názvem Společně k nám promlouvá na hlubší partnerské úrovni týkající se pochopení zrcadlení v našich vztazích a to nejen těch partnerských. Připomíná nám, abychom si užívali krásné chvíle strávené s našimi nejbližšími i ostatními lidmi v přátelském kolektivu při společném sdílení!

 

Vhodný pro:

 

- Váš osobní růst - změna pohledu na život, na sebe samé, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace

- zlepšení Vašich vztahů - uvědomění si pravé podstaty našich vztahů, pochopení a přijetí zrcadlení ve vztazích pro náš osobní růst, rozvíjení lásky a vděčnosti k ostatním

 

 

Afirmace pro každý Váš den:

 

Ukázka originální afirmace fotoobrazu Společně:

,,Všichni lidé v mém životě jsou požehnáním. Nastavují mi zrcadlo, v němž vidím přesně to, co potřebuji a tím se snáze poznávám..."

 

 

Léčivá energie barev fotoobrazu: žlutá, červená

 

ŽLUTÁ - Je barvou symbolizující slunce a stejně jako ono i tato barva v nás probouzí radost ze života, optimismus. Je barvou nového života a znovuzrození. Povznáší, je plná optimismu a přináší dobrou náladu. Pomáhá nám vytvořit spojení s okolním světem a začlenit se do něj. Stimuje mozkovou činnost, probouzí v nás zájem o poznání všeho druhu i touhu po cestování a objevování. Žlutá je znamením moudrosti, intelektu a vědění. Je barvou individuální vůle každého z nás a představuje nadšení, se kterým si vytyčujeme své cíle a pak jich dosahujeme, neboť podpoříme-li svůj záměr vůlí, dosáhneme čehokoliv. V kolorterapii žlutá barva působí jako čistič jater a střev, blahodárně ovlivňujě trávící trakt. Také se využívá při celkovém vyčerpání organismu pro obnovení životních sil a vitality.

Žlutá v interiéru - Žlutá je teplá, má sílu interiéry rozjasnit, dodává jim světlo a svěží energii. Tmavší místnosti příjemně prosvětluje, "vnáší" do nich sluneční paprsky a menší prostory dokáže opticky zvětšit. Velmi dobře se doplňuje s ostatními barvami a můžeme ji bez obav použít na větší i menší plochy. Velmi vhodná je žlutá stejně jako červená i oranžová do jídelen a kuchyní. Stejně tak krásně oživí chodbu či předsíň. Jelikož podporuje soustředění a tvůrčí činnost, je velmi vhodná také do dětských pokojů i do pracoven.

 

ČERVENÁ - Nejteplejší barva, je velmi aktivní, živá a je naším pojítkem ze zemí. Červená je energií pojící se s láskou a životem. Je barvou naší krve, nositelkou života a kyslíku v našich žilách, Symbolizuje bratrství, rodinná pouta a všeobecně pospolitost s ostatními. Dokáže zahřát, dodává nám potřebnou energii a stimuluje. Velmi souvisí s vášněmi a city. Vzbouzí v nás velké nadšení a odevzdání se jít si za tím, čemu věříme a čeho si ceníme. Aktivuje naší sílu, vůli i výkonnost. Dokáže vyvolat prudký nárust pracovní aktivity, ale v její přemíře i zvýšit krevní tlak a způsobit nervové vypětí lidem citlivějším. Podporuje imunitu a zvyšuje chuť k jídlu.

Červená v interiéru - Je teplou barvou barvou, velmi stimulující, která dodává energii a vždy upoutá pozornost. Chcemeli-li ji použít v sytějším odstínu, je vhodné ji použít v menších plochách pro zvýraznění určité části interiéru či pouze jako doplňkovou barvu. Toho můžeme využít na dekoracích jako jsou textilie v podobě závěsů, polštářků či koberečků. Pro větší plochy je vhodnější zvolit více tlumený, jemnější odstín červené. Zacházíme-li s ní opatrně, své uplatnění najde téměř všude, snad jen do dětských pokojů se nedoporučuje, jelikož je pro děti vhodné spíše klidnější prostředí . Dle učení Feng - Shui je velmi vhodná u vstupu do domu či bytu, kde podporuje dobrou enegrii. Také ji lze velmi vhodně uplatnit v jídelnách či restauracích, neboť podporuje chuť k jídlu. Velmi efektní je kombinace červené a šedé, také jí to sluší s bílou a tmavšími odstíny dřevěného nábytku či podlahy.

 

 

Harmonizace čaker: 3. čakra solar plexu

 

Umístění čakry - pod hrudní kostí nad žaludkem

Životní témata - rozvinout vědomí toho, že máte hodnotu jen proto, že existujete

 

Fotoobraz Společně pomáhá svou převažující žlutou barvou harmonizovat třetí čakru soral plexu, v níž oceňujeme a hodnotíme svůj život, sami sebe i druhé a vše, co jsme prožili. Právě zde tvoříme svým hodnocením své životy. Duchovním aspektem této čakry je vědomí vlastní hodnoty, sebeocenění. Je to cenrtum osobní identity každého z nás a ovlivňuje, do jaké míry vnímáme svou osobní moc a svobodu volby. Pokud máme nesprávné představy o své hodnotě, soudíme se a snad se za sebe i stydíme, poznamená toto centrum i všechny ostatní čakry. Pro napravení disharmonie této čakry a pro nastolené změn v našem životě je třeba si vytvořit zcela nové představy o sobě samých, o svých možnostech a o svém životě.  

 

Více k čakrám

 

Fotoobraz Společně je připraven ve třech formátech/
do každého prostoru:

 

70 x 100 cm   - 2.990 Kč  KOUPIT
50 x 70 cm     - 1.990 Kč  KOUPIT
35 x 50 cm     - 1.490 Kč  KOUPIT

 

 

MOTIVACE/AKCE fotoobrazu pro Vaši každodenní motivaci v laminované A4 je součástí zásilky.