Srdce růže

 

MOTTO: "SKUTEČNÁ KRÁSA I SPLNĚNÍ VŠECH SNŮ VYVĚRAJÍ ZEVNITŘ"

 

MOTIVACE / AKCE:
Víš, odkud pramení Tvá skutečná krása? Vyvěrá z Tvého nitra a projevuje se jako nádherný úsměv na Tvé krásné tváři! Zkus to, právě TEĎ, bez otálení! Usměj se plně, podívej se na sebe do zrcadla, ať spatříš tu úžasnou proměnu! Pohlaď se po své krásné tváři! Zadívej se chvíli do svých krásných očí a nech je k sobě promluvit! Zapomeň na veškerá měřítka krásy, kterým jsi kdy uvěřila a nech zazářit svou krásu svým osobitým a jedinečným způsobem! Nejkrásnější jsou Tvé zářící oči v té radosti! A uvidíš, že Tvůj úsměv způsobí zázraky i kolem Tebe, ve Tvém životě! Jsi krásná taková, jaká jsi, miluj se! Ukaž svou skutečnou krásu a dovol si splnění svých snů! Buď na sebe hodná, miluj se a cti!


 

Růže jako symbol tajemství života, splnění našich snů i samotné ženské krásy.

Růže... všichni tyto květiny dobře známe a mají mnoho svých obdivovatelů. Není se čemu divit, při jejich kráse a zajímavé, až tajemné povaze, kdy vyvolávají pocit, že si cosi ukrývají a nechávají pouze pro sebe. A navíc jeden známý citát praví: „Kdekoliv zasejeme sny, vykvetou růže.”

Pak by možná růže ukrývaly samotné tajemství života! Tajemství všech splněných přání, po nichž tolik toužíme. Jelikož život je právě o plnění svých přání a naplnění svého pozemského poslání. Jen v některých fázích našeho života někdy zcela přesně nevíme, co je tím naším posláním, které by mělo být naplněno. Můžeme jej ale docela jednoduše poznat skrze své jedinečné talenty a nadání, kterými oplýváme a bez většího vynaloženého úsilí je vyjadřujeme! Toto uvědomění by mohlo být naší velmi přímou směrnicí k našemu životnímu poslání a tím i k vlastnímu naplnění a štěstí! Protože skutečným smyslem života je především žít v radosti! A děláme - li to, co je nám vlastní, co milujeme, co nás nabíjí energií, pak v té radosti jednoduše žijeme!

Růže ve své kráse a tajemnosti nese také symboliku ženství, samotné ženské krásy. Ženy jako takové, jež pečlivě ukrývá svá tajemství, nejniternější přání i touhy a také své úžasné dovednosti. Je jemná a něžná na dotek, avšak při neopatrném zacházení s ní dokáže i poranit, aby uchránila svůj krásný květ. Růže je tedy tajemná, je až mystická a v nitru svého květu ukrývá svá tajemství a svou vlastní, jedinečnou vůni, která se dotýká našeho srdce... stejně jako žena sama svou přirozenou krásou i svou něžnou láskou, kterou může světu darovat!

Každá žena vnitřně vnímá svou krásu a jedinečnost. Někdy ji však potlačuje a bičuje jistými předsudky, které v nějakém období svého života přijala za své! Většinou z názorů a chování svého okolí. Často již v dětství či v období dospívání. A následně pak tato přesvědčení ovlivňují její další život, přijímání sebe sama a stejně tak i její partnerství. V našich životech může být mnoho takových chvil, mnohdy si jich ani nepovšimneme, na základě kterých postavíme svou představu o sobě. Pro nás ženy jsou tyto prožitky velmi emotivní! Pak si o sobě myslíme, že nejsme dost krásné, štíhlé nebo upravené a často se dostaví i pocit viny až neschopnosti, zatoužíme-li po odpočinku od každodenních a náročných "ženských povinností" a času jen pro sebe, pro svou radost, pro láskyplnou péči o sebe samu.

Avšak skutečná pravda je zcela JINÁ!  Všechny jsme krásné, jako ten květ růže! Buďme z hloubi srdce vděčné za svou ženskost, přijímejme ji a hýčkejme, jelikož v každé z nás je ukrytý veliký potenciál skutečných bohyní!  Krásných, silných, divokých i nespoutaných a přesto milujících a odevzdaných. Ženy vládnou emocím citu a empatie. Proto otevřeme naplno svá ženská srdce a nechme svou lásku proudit! Věnujme ji nejprve sobě, šiřme ji tak dále všude kolem sebe a vysílejme ji i do ostatních srdcí! Především těch, které se na první pohled brání tomu láskyplnému doteku. Protože právě jako ženy můžeme svým přístupem mnohé změnit, mnohé ovlivnit, mnohá lidská srdce lásce otevřít!

 

Motivační FOTOOBRAZ Monika© Srdce růže pomáhá léčit naše srdíčka, naši zraněnou ženskost a vrátit se zpět k našemu čistému potenciálu, k naší vnitřní bohyni, která touží zazářit! Také nás povzbuzuje ke splnění všech našich snů a přání, která jsou vždy možná a dosažitelná!

 

Vhodný pro:

 

- Váš osobní růst - změna pohledu na život, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace

- Vaše životní sny a cíle - pochopení a přijetí svého potenciálu a možnosti projevit ho ve svém životě, motivace k dosažení svých cílů

- rozvíjení lásky - otevření svého srdce sobě i ostatním v našem životě, téma sebelásky a přijetí sebe sama

- speciálně pro ženy - objevení své vnitřní i vnější krásy, přijetí své ženskosti a jejích aspektů, probuzení vnitřní bohyně a jejích darů

 

 

Afirmace pro každý Váš den:

 

Ukázka originální afirmace fotoobrazu Srdce růže:

,,Zcela se otevírám své ženskosti a plně si uvědomuji svou vnitřní i vnější krásu, která září. Probouzím k životu svou vnitřní bohyni a s ní svou tvořivost a sílu..."

 

 

Léčivá energie barev fotoobrazu: žlutá

 

ŽLUTÁ - Je barvou symbolizující slunce a stejně jako ono i tato barva v nás probouzí radost ze života, optimismus. Je barvou nového života a znovuzrození. Povznáší, je plná optimismu a přináší dobrou náladu. Pomáhá nám vytvořit spojení s okolním světem a začlenit se do něj. Stimuje mozkovou činnost, probouzí v nás zájem o poznání všeho druhu i touhu po cestování a objevování. Žlutá je znamením moudrosti, intelektu a vědění. Je barvou individuální vůle každého z nás a představuje nadšení, se kterým si vytyčujeme své cíle a pak jich dosahujeme, neboť podpoříme-li svůj záměr vůlí, dosáhneme čehokoliv. V kolorterapii žlutá barva působí jako čistič jater a střev, blahodárně ovlivňujě trávící trakt. Také se využívá při celkovém vyčerpání organismu pro obnovení životních sil a vitality.

Žlutá v interiéru - Žlutá je teplá, má sílu interiéry rozjasnit, dodává jim světlo a svěží energii. Tmavší místnosti příjemně prosvětluje, "vnáší" do nich sluneční paprsky a menší prostory dokáže opticky zvětšit. Velmi dobře se doplňuje s ostatními barvami a můžeme ji bez obav použít na větší i menší plochy. Velmi vhodná je žlutá stejně jako červená i oranžová do jídelen a kuchyní. Stejně tak krásně oživí chodbu či předsíň. Jelikož podporuje soustředění a tvůrčí činnost, je velmi vhodná také do dětských pokojů i do pracoven.

 

 

Harmonizace čaker: 3. solar plexu

 

Umístění čakry - pod hrudní kostí nad žaludkem

Životní témata - rozvinout vědomí toho, že máte hodnotu jen proto, že existujete

 

Ve třetí čakře oceňujeme a hodnotíme svůj život, sami sebe i druhé a vše, co jsme prožili. Právě zde tvoříme svým hodnocením své životy. Duchovním aspektem této čakry je vědomí vlastní hodnoty, sebeocenění. Je to cenrtum osobní identity každého z nás a ovlivňuje, do jaké míry vnímáme svou osobní moc a svobodu volby. Pokud máme nesprávné představy o své hodnotě, soudíme se a snad se za sebe i stydíme, poznamená toto centrum i všechny ostatní čakry. Pro napravení disharmonie této čakry a pro nastolené změn v našem životě je třeba si vytvořit zcela nové představy o sobě samých, o svých možnostech a o svém životě.  Fotoobraz Srdce růže harmonizuje čakru solaru plexu svým příběhem a svou originální afirmací, které nám pomáhají uvědomit si velký potenciál a kvality každého z nás, čímž vede k novému pohledu na sebe samé i na náš život. Fotoobraz vyzařuje jasnou energii žluté barvy plnou optimismu, kterou posiluje a harmonizuje tuto čakru a tím i vědomí Já jsem.

 

Více k čakrám

 

Fotoobraz Srdce růže je připraven ve třech formátech/
do každého prostoru:

 

70 x 100 cm   - 2.990 Kč  KOUPIT
50 x 70 cm     - 1.990 Kč  KOUPIT
35 x 50 cm     - 1.490 Kč  KOUPIT

 

 

MOTIVACE/AKCE fotoobrazu pro Vaši každodenní motivaci v laminované A4 je součástí zásilky.