Srdce

 

MOTTO: "OTEVŘENÉ SRDCE JE BRANOU K NÁDHERNÉMU ŽIVOTU"

 

MOTIVACE / AKCE:
Chceš zažít zázraky ve svém životě? Pak zaměř svou pozornost do svého srdce, protože odtud vše pochází! Uvědom si jeho tlukot, který tepe v rytmu Tvého života. Pociť právě TEĎ bezpodmínečnou lásku k sobě. Protože věř, že právě tady vše začíná. Láska k sobě je tou první, na níž je třeba se zaměřit. Protože teprve tehdy, když miluješ sebe a jsi láskou po okraj naplněn/a, pak můžeš dávat z toho "přebytku" také ostatním. Věř, že právě tak tomu je. Naplň se TEĎ láskou bez podmínek a dovol jí jednoduše "proudit" Tvým životem. Zamiluj se do svého života a uvědom si TEĎ všechny jeho dary! Tím se probudí i skutečná láska ke všemu dalšímu. Buď plně ve VĚDOMÍ svého srdce, neboť ono je tou branou k Tvému krásnému životu! Zaměř do něj plně svou pozornost a vyslechni si jeho přání. Vydej se cestou svého srdce a uvidíš, jak se Tvůj život zcela zásadně promění!
Miluj a cti sebe, miluj a cti svůj život... žij ze svého srdce a následuj jej. A nech zázraky, ať se dějí! 

 

V srdci se rodí ta nejmocnější energie... láska.

Kotví přímo v našem středu a je tím nejdůležitějším orgánem. Z této centrální, srdeční oblasti se rodí ta nejčistější a také nejsilnější energie univerza... a tou je právě láska. Bez srdce by nebylo života, ani lásky. Či zní otázka spíše opačně? Bez srdce by nebylo lásky a posléze ani života? Obvykle předchází láska životu z ní vzešlého. Jak tedy lépe lze posoudit důležitost lásky v našich životech?

Naše srdce jsou ale velmi často uzavřená až zablokovaná díky emočním zraněním, která jsme v průběhu svého života utrpěli. Často i mnoho ran, které mu byly uštědřeny, se jako jizvy staly jeho součástí. Abychom ale mohli skutečně milovat sebe i ostatní a svůj život prožívat v naplnění, lásce a čisté radosti, je třeba naše srdce uzdravit. Znovu je naplno rozevřít a vyléčit ze zranění, která utrpěla. 

Takové léčení nebývá snadné. Je třeba dovolit našemu srdci uvolnění všech starých bolestí, která jsou ukrytá jako šrámy hluboko v jeho nitru. Když mu ale dovolíme se opět naplno otevřít, projeví se jeho schopnost samoléčby a postupně propustí všechny usazeniny, které brání našemu skutečnému štěstí. Nedokážeme-li totiž  naplno milovat, prožívat lásku, pak ani mnoho oblastí našich životů nefunguje. Nedaří se nám, nejsme otevřeni ani sami sobě, natož pak ostatním lidem v našem okolí. Z našeho uzavřeného srdce neproudí láska, ta čistá esence života, která nám umožňuje prožít život ve skutečné radosti a pocitu naprostého štěstí!

Vše začíná vždy u nás samotných a proto je nutné nejdříve sami sobě dovolit milovat se takové, jací jsme právě teď, v tomto okamžiku s vědomím, že v budoucnu lze mnoho napravit. Upustit od veškerých pocitů viny, která naše srdce dusí a svírá. A všechna stará zranění nechat konečně odejít s hlubokou vděčností i plným vědomím, že se vše stalo právě tak, jak mělo. Protože právě tak tomu skutečně je! 

A tak, položte své dlaně na své srdce a spojte se s ním možná po velmi dlouhé době skrze ten dotyk. Pohlaďte jej, prociťte a napojte se na jeho tlukot. Cítíte jej tam uvnitř? Tluče pro Vás každý den a dává Vám možnost žít. Uvědomte si lásku, která z něj stále vyvěrá, i když ji možná zcela necítíte. Zaposlouchejte se do toho tlukotu, vnímejte ten pohyb uvnitř Vás skrze dlaně a představte si jej. Je nádherné, možná i hodně bolavé a snad i trochu smutné? Co Vám povídá? Jak jej cítíte? Jistě je vděčné za Vaši pozornost, kterou mu konečně věnujete. A teď, dovolte mu opět zazářit!

Představte si, jak VAŠE SRDCE ZÁŘÍ! Jeho paprsky sahají daleko před Vás, jeho záře prostupuje Vašimi dlaněmi a Vy vnímáte ty proudy lásky, které z něj vyvěrají! Jsou léčivé a léčí nejen Vaše srdce, ale i Vás samotné. Protékají celým Vaším tělem a přinášejí tolik blažený pocit radosti z té lásky, jaký jste si ani nedokázali představit! Je Vám s ním nádherně! Vaše srdce opět září a všechna ta bolest se vyplavila. A jizvy, které zůstaly jsou jen pouhou připomínkou toho, jak moc je Vaše srdce schopné milovat! Dovolte si tedy opět vypustit všechnu tu lásku svého srdce, které je jí stále plné! Zaplavte jí sami sebe a ona zaplaví i všechny ostatní ve Vašem okolí... láska je totiž mocná čarodějka a jako zázrakem mění naše životy! Mění nás samotné skrze tu velkolepou radost a blaho, které s sebou přináší... dovolte si tedy žít v té bezpodmínečné lásce a ona Vám změní život!

 

Motivační FOTOOBRAZ Monika© s názvem Srdce napomáhá v samoléčbě Vašeho srdce, otevírá jej a navrací do něj čistou, bezpodmínečnou lásku, čímž jej vyživuje a harmonizuje. Protože Vaše otevřené srdce je branou k Vašemu nádhernému životu!

 

Vhodný pro:

 

- Váš osobní růst - změna pohledu na život, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace

- rozvíjení lásky - naučte se milovat sebe samé i ostatní, otevřete své srdce lásce

 

 

Afirmace pro každý Váš den:

 

Ukázka originální afirmace fotoobrazu Srdce:

,,Mé srdce je jako bezedná studna, ze které čerpám čistou a bezpodmínečnou lásku, která mě uzdravuje..."

 

 

Léčivá energie barev fotoobrazu: zelená, hnědá

 

ZELENÁ - Ztělesňuje samotnou přírodu. Je protikladem vzrušivé červené, neboť zelená velmi uklidňuje a osvěžuje. Vždy byla považována za barvu života, naděje a zdraví. Úspěšně se využívá k léčbě nervové vyčerpanosti a únavy, neboť uvádí do normálu tep, dýchání a celkově uklidňuje centrum v mozku, které koordinuje pohybové tělesné funkce a normalizuje krevní tlak. Stabilizuje také naše emoce, podporuje sebevědomí, je vhodnou barvou při nespavosti a přináší úlevu od bolesti hlavy. 

Zelená v interiéru - Zelená je v interiérech velmi žádaná a to nejen díky trendu návratu k přírodě, s níž je spojena. Je velmi uklidňující, přináší úlevu a klid, navozuje odpočinek a pocit relaxace, je tedy více než vhodná do ložnic. Lze ji ale použít kdekoliv a to jak v sytějších tak světlejších odstínech. Výborně se doplňuje s přírodním odstínem dřeva, se kterým vytváří dokonalý přírodní styl interiéru. Velmi dobře se snáší ze zemitou hnědou barvou. Je velmi vhodná do pracoven, neboť podporuje koncentraci.

 

HNĚDÁ - Je barvou země, půdy a dřeva. Hnědá barva navozuje pocit jistoty a spolehlivého úkrytu před divokými změnami okolního světa. Tak jako půda pod nohama nám dodává tato barva pocit klidu a stability. Uzemňuje nás a snáší ze světa snů zpátky do fyzické roviny bytí. Pomáhá nám naučit se praktickému myšlení a to proměňovat v činy. Je to barva spojená s vytrvalostí a výdrží. 

Hnědá v interiéru  - Řadí se mezi takzvané barvy neutrální. Tyto odstíny vnášejí do interiérů harmonii a pocit klidu, vytvářejí jemné až minimalistické pojetí interiéru a výborně se kombinují s přírodními materiály jako je dřevo i kámen. Vytvářejí vynikající prostředí pro nápaditější barevné akcenty v prostorech, jako jsou doplňky a dekorace. Hnědá je barvou země, má proto schopnost uzemňovat a dává pocit stability a bezpečí.

 

 

Harmonizace čaker: 4. čakra srdeční

 

Umístění čakry - střed hrudníku

Životní témata - dovolit lásce, aby byla středem Vašeho života

 

Sám fotoobraz nese konkrétní symbol lásky - srdce. Barva samotné srdeční čakry je zelená, či zeleno - růžová. Srdeční čakra se často v průběhu našich životů uzavírá a stahuje díky nedostatku lásky projeveného z našeho okolí a následně i z nedostatku lásky vůči sobě samým. I životní ztráty a traumata uzavírají naše srdce, která pak přestávají lásku vyzařovat a v tomto důsledku také často onemocní. Srdci se ale daří v čisté radosti ze života a v lásce, kterou dokážeme dát sami sobě i ostatním. Své srdce můžeme vyživit pozitivní energií a to tak, že se rozhodneme vidět ve všech lidech čistou lásku, kterou každý nosí ve svém nitru a ve všem kolem sebe radost. Fotoobraz Srdce harmonizuje srdeční čakru na třech úrovních - symbolem srdce, které zachycuje, převládající zelenou barvou, kterou vyzařuje a svou afirmací pro vyléčení srdce.

 

Více k čakrám

 

 

Fotoobraz Srdce je připraven ve třech formátech/
do každého prostoru:

 

70 x 100 cm   - 2.990 Kč  KOUPIT
50 x 70 cm     - 1.990 Kč  KOUPIT
35 x 50 cm     - 1.490 Kč  KOUPIT

 

 

MOTIVACE/AKCE fotoobrazu pro Vaši každodenní motivaci v laminované A4 je součástí zásilky.