Tajemství

 

MOTTO: "TO TAJEMSTVÍ JE NAŠÍM NEJVĚTŠÍM DAREM"

 

MOTIVACE / AKCE:
Věř, že Tvá mysl a myšlenky z ní vycházející mají velkou sílu a moc! Uvědomuješ si, jak dokonalý nástroj k tvorbě svého života máš právě teď k dispozici? Vyzkoušej si to právě TEĎ. Zavři si oči a "vypni" svou mysl. Případně, buď chvíli pouhým pozorovatelem svých myšlenek. Copak se teď děje ve Tvé mysli? Dokážeš vstoupit do prostoru za myšlenkami? Ovládáš svou mysl? A teď si představ cokoliv, co v Tobě vyvolá nádherné pocity! Přenes se v myšlenkách do svého snu a prožij ho naplno! Cítíš ty báječné pocity? Když si představuješ svůj sen, jako když už jej žiješ? Zkus si to TEĎ! Ne později, ale přesvědč se o tom, co v Tobě způsobí "pouhá" myšlenka, představa! Vždyť jen uvědomění, že před každým projektem, inovací či materiální věcí stála přeci v první fázi "pouhá" MYŠLENKA! Dům, který třeba toužíš postavit či svůj život, který si přeješ žít začíná právě a jen ve Tvé mysli, ve Tvých vlastních představách! Tam z počátku buduješ ony základy, ve Tvé "fantazii". Nahlédni tedy do tajemství své mysli. "Vstup" do svých vizí a snů, jako by již byli splněny! Nalaď se na ty nejkrásnější pocity! Prociť to teď, tady... a dovol sobě i tajemnému a krásnému životu vykonat vše ostatní. Uvědomuj si stále sílu svých myšlenek, každý den. A užívej si naplno v přítomném okamžiku té dokonalosti života! Protože Tvá radost přitahuje ještě více radosti! Věř a uvidíš...


 

Přitahuje nás od nepaměti. Toužíme jej odhalit, objevit jeho podstatu, vědět, co se za ním skrývá. Zapomněli jsme však, že jej máme přímo na dosah ruky...

Rozklíčování a odhalení různých tajemství přitahuje lidstvo již od dávných věků. Chceme proniknout k jejich jádru, přijít jim na kloub, rozluštit je. Ale proč jsou tajemství pro člověka tolik přitažlivá? Co je tou hnací silou, která v nás dokáže vzbudit tak velkou touhu proniknout do všech možných tajů tohoto světa? Kde se v člověku bere ta velká potřeba hledat neustále ty odpovědi? 

Tou silou může být pravda skrytá v každém z nás, jež nás nabádá k hledání! Hluboko v nás se totiž ukrývá veškeré vědění, které jsme už dávno zapomněli a k němuž nemáme přístup. Každé tajemství totiž s sebou přináší velký otazník. A pro nás to znamená potřebu dozvědět se, co je za tím. Může to být třeba jen potřeba pochopit sebe samé? Či něco, co nás navede blíže k nejen k nám, ale k samotnému jádru a smyslu života?              

Tajemství provázejí lidstvo od dávných dob a tím se dotýkají nás všech i v současnosti! Ta, již dávno zapomenutá, která utvářela tento svět až do chvíle, jak jej známe nyní. Jsme schopní a také ochotní podstoupit mnohé, jen abychom se posunuli blíže k rozklíčování nám neznámých skutečností. V té touze je nejspíš odraz něčeho nadpozemského, co nám dovoluje žít a z čeho možná pocházíme. Máme touhu vědět, pochopit a prozřít. Prohlédnout námi běžně vnímanou realitu a posunout se za hranice "běžného" života, naší každodenní reality. Možná snad i nepřekonatelná touha spojit s něčím více, kterou si mnohdy neumíme vysvětlit. Ale s čím? Bylo nám snad něco utajeno? Je snad něco, co bychom měli vědět? Co je tím největším tajemstvím?

Jak velkým tajemstvím je například opředena skutečná MOC KAŽDÉHO Z NÁS? Opravdu snad věříme, že jsme jen oběťmi všech vnějších okolností života, nebo si dokážeme připustit mnohem větší moc na jeho tvorbě? A co je tou mocí, která dává do pohybu životní okolnosti, jež postupně utvářejí celou síť našich životů? Největší mocí oplývá každý z nás právě teď, už v tomto okamžiku! Ta moc a síla, kterou máme, je ukryta v NAŠICH MYŠLENKÁCH! Ano! Naše myšlenky a emoce jsou těmi nejsilnějšími nástroji, které máme, každý z nás bez rozdílu! A je tedy také pouze na nás, jakým způsobem s nimi naložíme. Neboť každý den, každou minutou, každým okamžikem se podílíme na vytváření svých životních okolností!

Tedy to naše myšlenky tvoří naše životy! Myšlenky a přesvědčení, která jsou ukrytá hluboko v nás. Vše, na co myslíme a čemu věříme, se také zhmotňuje v našich životech! A to každý den a bez ohledu na to, zda si to přejeme, či nikoliv! Proto je více než důležité přijmout tuto moc a odpovědnost za tvorbu svého života a pečlivě hlídat své myšlenky! Je důležité naučit se je sledovat a vytvářet jen ty, které se podílejí na tvorbě Vašeho krásného života! Pokud si tedy přejete krásný život, pak zapomeňte na veškeré současné okolnosti, které nemusejí být příjemné a věnujte se krásným a láskyplným myšlenkám! Představujte si sami sebe tak, jak se chcete vidět a tam, kde se chcete vidět! Buďte klidní a věřte! Právě teď! Představte si a naplno si prociťte, jak jste naprosto šťastní, zdraví, bohatí či úspěšní! Cokoliv, co jest Vaším velkým snem a přáním je věřte, již předem splněno... pokud si to dovolíte.

Je tedy třeba to vše vidět PRÁVĚ  TEĎ! UŽ V TOMTO OKAMŽIKU! Naučte se pracovat se svou myslí. Naplno prociťte tu vděčnost za vše už teď! Představujte si, jak už máte, nebo jste vším, co jste si kdy přáli! Protože kdyby nebylo možné toto přání naplnit, nikdy by Vás ani nenapadlo! Věřte, že v celém vesmíru platí pro nás všechny jeden důležitý zákon a to zákon přitažlivosti! Ona Vám dovoluje "přitáhnout si" vše, po čem jen toužíte! A to bez ohledu na to, jak velké se Vám Vaše přání zdá. Pokud vše již nyní vidíte, vlastníte a držíte, pokud již nyní cítíte tu obrovskou vděčnost a radost z toho všeho v celém svém těle, pak věřte, že se právě teď také veškeré síly dávají do pohybu. A to proto, aby Vaše přání mohlo být splněno! Nedovolte tedy svým negativním myšlenkám, starým přesvědčením ani špatným pocitům zmařit Vaše snažení! Vy musíte mít naprostou jistotu, MUSÍTE VĚDĚT, že vše je možné! A také si to vše dovolit! A věřte, že život sám už najde způsob, tu nejlepší cestu...

VAŠE MYŠLENKY, VAŠE POCITY, SÍLA VDĚČNOSTI A LÁSKY... oni jsou klíči ke splnění všech Vašich přání. Dovolíte si to TAJEMSTVÍ využít?

 

Motivační FOTOOBRAZ Monika© s názvem Tajemství nám připomíná magickou sílu MOCI ukryté v každém z nás, která dokáže vyplnit veškeré Vaše přání, sny a touhy! Dovolte si to! Hledejte a tajemství Vám bude odhaleno.

 

Vhodný pro:

 

- Váš osobní růst - změna pohledu na život, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace

- Váš vlastní střed - zaměření se do svého nitra, hledání odpovědí, znovuobjevení své vnitřní síly a moci nad svým životem

 

 

Afirmace pro každý Váš den:

 

Ukázka originální afirmace k fotoobrazu Tajemství:

,,Vím, že všechna tajemství tohoto světa jsou i v hloubi mé duše. Nebojím se a dovoluji si sestoupit do svého nitra, kde nacházím odpovědi..."

 

 

Léčivá energie barev fotoobrazu: fialová

 

FIALOVÁ - Barva spirituality, duchovna, mystiky, ale i srdečnosti, to je fialová. Je barvou meditace, kouzel a tajemna, opouštění starého, aby mohlo vzniknout nové. Je barvou završení, působí na naše podvědomí, dodává duchovní sílu a je barvou inspirace. Vzniká spojením dvou opačných pólů, dvou energetických kontrastů a to klidem modré a pohonnou sílou červené, které se zde vzájemně vyrovnávají. Modrá symbolizuje nebe, červená Zemi. Ve fialové se tedy tyto energie vyrovnávají a tím se božské spojuje s naší pozemskou poutí. Fialová je nejvíce uklidňující. S její pomocí můžeme nahlédnout do neznáma. Je barvou velmi léčivou, dokáže tišit bolest těla i ducha. Je barvou velké síly a rovnováhy, představuje usmíření polarit, mužského a ženského, nebe a země, myšlení a činů. Transformace a transmutace je také doménou této barvy. Začneme-li vnímat svou vnitřní celistvost, přijde možnost hluboké proměny. Fialová je o zakončení procesu, s nímž přichází možnost plného prozření a znovuzrození. 

Fialová v interiéru - Působí okouzlujícím dojmem a vytváří originální a jedinečnou atmosféru. Velmi silně připomíná a reprezentuje francouzskou Provence, která je pevně spojena s nekonečnými levandulovými poli. Jemná fialová je vhodná pro odpočinek a relaxaci, ale stejně jako modrá i ona posiluje soustředění. Je tedy vhodná i do pracoven. Celkově vnáší tato barva do interiéru netradičnost, originalitu a velmi dobře se kombinuje s bílou i černou a světlým dřevem v podobě podlah i nábytku. 

 

 

Harmonizace čaker: 7. čakra korunní

 

Umístění čakry - temeno hlavy

Životní témata - duchovní rozvíjení, nalezení skryté moudrosti a rozšíření vědomí, čiré bytí

 

Sedmá neboli korunní čakra nás spojuje s univerzálním vědomím, které je dokonalou láskou a stojí mimo čas a prostor. Dosahuje výšin duchovního světa. Spojuje nás s božstvím. otevírá se, když dosáhneme psychologické zralosti a duchovního rozvinutí. Její otevírání může probíhat ve stejnou dobu, kdy musíme ve svém životě čelit těžkým volbám a zkouškám. Ty přinášejí duchovní vhled a hlubší smysl o tom, čeho jsme schopni a co je vyšší účel našeho bytí. Jsme postupně vedeni od toho, čím jsme byli a hledáme, čím bychom se mohli stát. Toto centrum je hnací silou mystiků, léčitelů a všech, kteří aktivně hledají a rozvíjejí svou duchovní cestu. Fotoobraz s názvem Tajemství pomáhá harmonizaci této čakry svým příběhem, afirmací se zaměřením na hledání odpovědí ve svém nitru a energií fialové barvy, kterou vyzařuje. Ta funguje jako štít proti negativitě a je ochrannou barvou pro hledající duchovna. Pomáhá také rozpouštět naše ego. Nejlépe ji vyvažuje žlutá barva, která symbolizuje silný smysl pro osobní identitu - doporučený žlutý fotoobraz Srdce růže

 

Více k čakrám

 

Fotoobraz Tajemství je připraven ve třech formátech/
do každého prostoru:

 

70 x 100 cm   - 2.990 Kč  KOUPIT
50 x 70 cm     - 1.990 Kč  KOUPIT
35 x 50 cm     - 1.490 Kč  KOUPIT

 

 

MOTIVACE/AKCE fotoobrazu pro Vaši každodenní motivaci v laminované A4 je součástí zásilky.