Zklidnění

 

MOTTO: "NAŠE VNITŘNÍ SVĚTLO ZÁŘÍ NEJVÍCE V TEMNOTĚ NOCI"

 

MOTIVACE / AKCE:
Noc Ti přináší jedinečnou příležitost! V té klidné, plynoucí energii tajuplné noci lze odhalit mnohá tajemství a odkrýt nejeden závoj zapomnění. Noc s sebou přináší určitou hlubokou mystiku a napojení na vlastní spirituální stránku Tvé osobnosti. Ponechej tedy dnes v noci všechny přístroje a hluky vypnuty. Ty pouze odvádí Tvou pozornost od Tvého vnitřního světa, který si ale jistě žádá Tvou pozornost. Zaměř své vědomí plně do ticha a temna noci a nech jej prostoupit do nejzazších koutů Tvého já. Překroč práh počátečních nepříjemných pocitů a zvláštní úzkosti z této nové zkušenosti, které se možná v počátku objeví. Setrvej, dýchej a vyčkej. Neutíkej. Hledej a jistě nalezneš. Co? Věř, že v danou chvíli pro Tebe to nejlepší a právě to pravé, co nyní potřebuješ. Jdi a vydej se v té tmě tmoucí na cestu, kterou jsi možná dosud nikdy nepodnikl/a. A odměna za Tvou odvahu může být vskutku veliká! Světlo Tvého skutečného Já, které Ti zodpoví vše, nač jsi kdy jen pomyslel/a. A mnohem více!
Tvůj vnitřní klid, který možná neustále hledáš.


 

Přichází za soumraku, kdy se naše smysly zjemňují, na obloze se postupně vynořují hvězdy a my se můžeme v klidu ponořit do sebe v tichém rozjímání...

Jako drahokamy září hvězdy za soumraku na obloze zbarvené do královsky modrého odstínu. Slunce zapadlo za horizont a předává své pomyslné žezlo tajemné noci. Nastává čas klidu a uvolnění. Tma vše pokryla a dovoluje nám spatřit tu nádheru hvězdné oblohy. A tento příjemný a klidný čas můžeme využít sami pro sebe! Dovolme si v tom tichu noci spočinout sami v sobě a dotknout se tak vlastního zářícího zdroje ukrytého v každém z nás...

Noc je čas ticha a klidu, tedy i obnovy a regenerace. Všechny odstíny noci nám také přinášejí svá tajemství. Noc nám se svou temnou tváří pomáhá zaměřit se na sebe, uvolnit se a snáze tak najít odpovědi na naše vlastní otázky. Tma je magická i léčivá zároveň. Probouzí a podněcuje naší úžasnou fantazii a přináší novou vlnu inspirace pro naše kreativní sebevyjádření. A naše roztěkaná, mnoha myšlenkami z celého dne zahlcená mysl může konečně v této době vlády tmy a ticha v klidu spočinout. Tma je jako léčivý balzám, který zahalí celé naše tělo do svého hávu, prostoupí jím a přinese s sebou vnitřní mír, po kterém všichni tolik toužíme.

V tomto magickém čase se nám může vyjevit mnoho odpovědí i nových nápadů! Ty můžou být důležitými vodítky pro naše další životní kroky. Neboť to, co přes den není vidět, se může v noci vyjevit jako na dlani. Tma mnohé pohltí a skryje, ale stejně tak mnohé ukáže, když jí to umožníme! Je jen druhou tváří světla, jsou doplňujícími se polovinami!

Avšak právě v temnotě vždy klíčí nový život! Dřímá v ní tedy velký potenciál zrodu něčeho nového, krásného! A je také nositelkou cenných informací ukrytých v našich snech. Ty nám přinášejí různá a důležitá sdělení v podobě symbolů a odehrávajících dějů. A pak, vždy po té tajemné noci opět přichází východ slunce a s ním světlo, které zalije krajinu a přinese nový den. Tehdy nastává čas pro realizaci našich životních kroků. Protože my teď už dobře známe ty správné odpovědi a víme jaké kroky učinit. Noc nám totiž s sebou všechny ty odpovědi přinesla ... je na čase je jen využít!

 

Motivační FOTOOBRAZ Monika© Zklidnění nám dovoluje pocítit tajuplnost noci, která je dokonalým útočištěm pro naše nahlédnutí do sebe a objevení skrytých odpovědí na naše vlastní otázky, které mohou zásadně změnit náš budoucí život!

 

Vhodný pro:

 

- Váš osobní růst - změna pohledu na život, nový způsob myšlení a pohlížení na životní situace

- Váš vlastní střed - zaměření se do svého nitra, hledání odpovědí, znovuobjevení své vnitřní síly a moci nad svým životem

- využití vizualizace - pro zapojení Vaší představivosti a práce s myslí pro navození požadovaného stavu

 

 

Afirmace pro každý Váš den:

 

Ukázka originální afirmace k fotoobrazu Zklidnění:

,,V klidu a tichu se nořím do tajuplných zákoutí svého podvědomí. Mé oči jsou zavřené a v té tmě nacházím své vnitřní světlo..."

 

 

Léčivá energie barev fotoobrazu: indigo - královská modř, černá

 

INDIGO - Je barvou oblohy za soumraku, kdy se objeví hvězdy, které do této chvíle zůstávaly našim smyslům skryté. Tato barva bývá spojována s egyptskou bohyní noci Nuit, která symbolizuje vnitřní moudrost. V této době se můžeme spojit se svým nitrem a naslouchat jeho hlasu. V této barvě se nachází imaginární most spojující obě mozkové hemisféry - levou s pravou. Tento most dokáže rozvinout naší intuici i tvůrčí aspekt naší osobnosti. Je to barva komunikace, avšak ne na fyzické rovině, ale v té nejhlubší komunikaci a navazování vztahu s se všemi aspekty nás samých a také s celistvostí stvoření.Pomáhá nám tedy rozvíjet na té nejhlubší úrovni vztah k sobě samým i k ostatním. Souvisí s meditací, koncentrací a hlubokými formami mysticismu. Královská modř nabízí hlubokou proměnu - osvobození transmutací, jelikož nese kvality regenerace a znovuzrození. Je vrcholem našeho konání, neboť představuje činy, které se pro nás stávají inspirací. Dává duchu vnitřní klid, posiluje a uzdravuje naše smysly a otvírá je jemnějším úrovním vnímání.

Indigo v interiéru - Je barvou dominantní, mocnou a nepřehlédnutelnou, připomínající temné odstíny stojatých vod nebo nebe před bouří. Její úlohou je pomoci nám zklidnit hektičnost našich uspěchaných životů. Velmi dobře se kombinuje s dalšími odstíny modré, ale také s barvami neutrálními i kontrastními, jako je například citrusově žlutá. Doporučuje se však využívat spíše střízlivě, v menších plochách, na čalouněném nábytku a doplňcích. Vždy však bude její použití originální a netradiční.

 

ČERNÁ - Nedá se zcela správně považovat za barvu, jelikož všechny barvy absorbuje. Avšak ponechme termín pro naše účely a ponechme ji barvou. Je to tedy barva nočního nebe, tmy, která skrývá a pohlcuje. Ve tmě se však rodí příští den, je tedy také plná aktivity, i tajemná. jako by nás nutila vyhledávat bezpečný úkryt, avšak ona sama je zárukou bezpečí. Symbolizuje ukončení, zánik, ze kterého však může něco nového vzejít. Bez ní bychom nepoznali ani bílou barvu, která je doplňujícím protikladem. Je to nejtemnější barva, těžká a vážná. Představuje prázdnotu, ale i svět tajemství a neznáma, který ukrývá velký potenciál. v různých kulturách je pojímána zcela odlišně, kdy je jednou symbolem odříkání a podruhé jako symbol královské moci a plodnosti.

Černá v interiéru - Je oblíbenou doplňkovou barvou v interiérech, především těch moderních a minimalistických. Velmi efektně vypadá například v podobě kuchyňské linky ve vysokém lesku v kombinaci se světlým odstínem přírodního dřeva použitého na podlaze či světlé dlažbě v dekoru kamene. Doplňky v černo - bílé jsou také velmi oblíbené a žádané. Ty nejvhodněji doplní bílá na stěně a drobné barevné akcenty například v textiliích, jako je červená, žlutá i zelená.

 

 

Harmonizace čaker: 6. čakra čelní - "třetí oko"

 

Umístění čakry - mezi obočím

Životní témata - rozvíjení intuice, soustředění se na svou inteligenci, vědět, kdo jsme pro nejvyšší dobro a největší radost, poznání a uvědomění bytí

 

Čelní čakra neboli třetí oko je známá jako centrum ovládání či kontroly, neboť se soustředí na kultivování silné a nezávislé mysli a rozvíjení naší intuice. Poskytuje nám energii k tomu, abychom dokázali rozšiřovat svůj vnitřní obraz toho, jak dokážeme pohlížet na sebe samé i okolní svět. Pokud si uchováme pozitivní přesvědčení o sobě i ostatních, náš mentální obraz bude pevný a tím kultivujeme svou mysl a její sílu v přesvědčení o sobě samých pozitivním směrem. Tato čakra stimuluje obě mozkové hemisféry, kde pravá prezentuje tvořivost a kreativitu a levá ovládá rozumové a analytické myšlení. Ty pak společně vytvářejí harmonickou vizi skutečnosti a celistvého prožívání. Celkově čakra pojednává o síle mysli, která je schopna vytvářet skutečnost na fyzické úrovni, realitu našeho života. Probouzí naší mysl a zaměřuje se na skutečnou pravdu o nás, o našem životě, zda vše, čemu jsme uvěřili, je pravdou. Fotoobraz Zklidnění napomáhá harmonizaci čakry třetího oka svým zabarvením, dále příběhem i svou originální afirmací, které se zaměřují na meditaci a hledání odpovědí v našem podvědomí.

 

Více k čakrám

 

Fotoobraz Zklidnění je připraven ve třech formátech/
do každého prostoru:

 

70 x 100 cm   - 2.990 Kč  KOUPIT
50 x 70 cm     - 1.990 Kč  KOUPIT
35 x 50 cm     - 1.490 Kč  KOUPIT

 

 

MOTIVACE/AKCE fotoobrazu pro Vaši každodenní motivaci v laminované A4 je součástí zásilky.