CHTĚJTE VÍCE. Pro sebe. Od sebe. Od Vašeho života...
protože můžete. Věříte?

 

kniha

 

CHTĚJ VÍC... přesně tak se  jmenuje kniha, či spíše "příručka", jak jí ráda říkám pro "rychlou orientaci v životních situacích, dějech i ve svém vnitřním světě", který je někdy značně "zmatený". Tedy, alespoň se nám může tak jevit. 

 

Určitě to dobře znáte. Mnohdy se nám zdá život a situce, které nám přináší zmatené, náhodné i "nespravedlivé". Jenže... postupně jsem na své cestě životem pochopila a přijala, že VŠE SE MÁ PONĚKUD JINAK A že ve skutečnosti MÁ VŠE SVŮJ SMYSL. Ať už se nám to líbí, či nikoliv. Život není "nahodilý" a osobně pevně věřím tomu, že ani "náhod" není. Vše je dokonale provázáno a uspořádáno v tom, někdy lidské mysli zdajícím se "chaosu". A to pro mě bylo skutečně velkým prozřením.

 

Dlouho jsem žila v přesvědčení,

že se ty okolnosti prostě dějí a že je nemohu nijak ovlivnit.

A především na ně jinak reagovat! 

Ale jak jsem se mýlila.
Je možné změnit svůj úhel pohledu.
To dle mého názoru máme jako jediné "ve svých rukou".

 

 

Uvědomila jsem si časem (trvalo to dlouho a znamenalo i stále ještě znamená také mnoho opravdu bolestných zkušeností v mém životě), že jsme DO URČITÉ MÍRY TVŮRCI svých životů. Nemyslím to však ani tak, že si můžeme vytvořit a "zhmotnit" okamžitě cokoliv a kohokoliv...

 

ale že ROZHODUJÍCÍ JSOU NAŠE MYŠLENKY,

NÁŠ ŽIVOTNÍ POSTOJ K SITUACÍM, KTERÉ "PŘICHÁZEJÍ".

Tedy NÁŠ ÚHEL POHLEDU!

 

A s tímto pochopením se vše, včetně mě samé zásadně změnilo. A především v "začátcích" je dle mého skvělé, mít všechna ta "ZJIŠTĚNÍ" A "PROZŘENÍ" STÁLE "NA OČÍCH".

 

A právě to probudilo mou TOUHU a mé osobní velké "PROČ?" NAPSAT TUTO KNIHU.

Chyběla mi PRAKTICKÁ "PŘÍRUČKA",

v níž bych měla vše podstatné okamžitě před očima.
Na jedno náhodné otevření stránky i při delším začtení.

 

 

Kniha tedy svým způsobem "hravá", pestrá, INSPIRUJÍCÍ, MOTIVUJÍCÍ A PODPORUJÍCÍ. Taková, která by mě každý den i na mé osobní životní cestě "doprovázela" a neustále mi, třeba ve chvílích, kdy se vrací můj sklon podléhat starým a nefunkčním přesvědčením z dávné minulosti, mě vrátila zase velmi rychle jak říká "do hry"... života s nadhledem, RADOSTÍ A OPTIMISMEM. A to IDEÁLNĚ za všech okolností.

 

Sama velmi dobře vím, jaký proces člověk podstupuje, když se učí vědomě pracovat se svou, mnohdy velmi negativní a roztěkanou myslí. Vždy jsem byla v jádru velký optimista, ale bohužel jsem se také musela (a stále někdy musím) "poprat" s temnými stránkami své mysli, své osobnosti a jejími nástrahami. Často mi naprosto bez "kontroly" tvrdila mnoho lží a nepravd o sobě a svých schopnostech, kterým jsem "podléhala". Avšak, jen do momentu, než jsem plně pochopila, že

 

MÁ MYSL je pouze mým osobním nástrojem a pokud chci změnit

sebe a svůj život, pak je NUTNÉ ZAČÍT PRÁVĚ U NÍ.

 

U této naší věčné a neustálé společnice, která nikdy nikam neodchází a nikam před ní nelze "utéct". Je s námi nepřetržitě, ať se nám to líbí nebo ne. Avšak ona je opravdu BÁJEČNÝM POMOCNÍKEM KE SKUTEČNĚ KRÁSNÉMU ŽIVOTU! Když pochopíme, že se ji musíme nekdříve naučit ovládat a "zkrotit" její nadvládu, pokud nechceme být jejími "pouhými" otroky vláčenými v "moři" pochyností, strachů a omezení.

 

V knize se ale dále zaobírám i dalšími velmi důležitými tématy našeho života jako je SEBELÁSKA, SEBEREALIZACE v našem životě a proč je tolik důležitá. Také v ní najdete mnoho otázek pro NALEZENÍ SVÝCH VLASTNÍCH ODPOVĚDÍ a třeba úplně NOVÉHO ŽIVOTNÍHO SMĚRU. Objasním Vám pojmy jako VIZUALIZACE, AFIRMACE a ZRCADLENÍ. Nechte se věřím že mile překvapit, je to pestré! Jako celý OSOBNÍ ROZVOJ.

 

Ale jedno je ze všeho nejdůležitější!

Totiž to, že si třeba neuvědomujete,

jak VELKÁ SÍLA A MOC SE

VE VÁS SKRÝVÁ A S NÍŽ MŮŽETE VÍCE MÉNĚ TVOŘIT SVŮJ KRÁSNÝ ŽIVOT,

ještě neznamená, že ve Vás není! 

 

A ty vhodné informace Vám v tom objevování pomohou.
Pevně věřím, že i tato kniha Ti bude VELKÝM POMOCNÍKEM.Její motto zní:
"Inspiruj se. Motivuj se. VĚŘ SI. VZLÉTNI!"

 

 

kniha CHTĚJ VÍC MOTIVAČNÍ

 

S láskou a úctou ,

monika zieneckerová