Má první přednáška

 

 

Už nějaký čas jsem cítila jakousi vnitřní připravenost. Měla jsem velmi silný pocit, že mám co sdělit ... sdílet :) A tak jsem dala jasný záměr a pokyn. A netrvalo dlouho a odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Asi po týdnu určení jasného záměru mi přišla nabídka uspořádat svou první přednášku. A já jsem neváhala ani vteřinu! Vždyť to jsem si tolik přála! 

 

Poděkovala jsem tedy životu, který mne opět vyslyšel a na svých křídlech mi přinesl tuto možnost. Stějně tak jsem z celého srdce poděkovala úžasné ženě, která mne oslovila. A v krásný slunečný čtvrtek dne 23.4.2015 jsem konečně měla možnost se poprvé postavit před své posluchače a sdělit jim, proč jsem přesvědčená o KRÁSE ŽIVOTA a jak se "zrodila" série mých autorských fotoobrazů s příběhy, které jsou součástí mé životní cesty a pomáhají i ostatním.

 

Žádné velké přípravy nebylo třeba. Cítila jsem, že vše více méně vyplyne až v samotném průběhu. A tak se také stalo. Otázky posluchačů se prolínaly mými tématy a vše krásně plynulo. Jednoduše jsme krásně sdíleli společná životní témata, stejný prostor, stejné energie ... :) Navíc jsem již delší čas přesně věděla, o čem bych na své přednášce chtěla hovořit a s tímto vědomím jsem ji také zacílila. 

 

Ten den byl úžasný, velmi jsem si jej užívala od samého rána. Moc jsem se na své posluchače těšila a to mě doslova nabíjelo energií protřebnou k přípravám samotné přednášky. Na nic nezapomenout, přichystat veškeré fotoobrazy, které byly nedílnou součástí celého "procesu", nutnou techniku pro záznam a v neposlední řadě dáreček v podobě fotoobrazu s názvem SRDCE pro jednoho šťastného výherce slosování. Jak se tedy později ukázalo pro výherkyni, která byla skutečně šťastná a svou radost dala otevřeně najevo ... :) 

 

Srdce

FOTOOBRAZ s názvem Srdce jako dárek přinesl velkou radost šťastné výherkyni i mě samotné ... :)

 

Svou první přednášku jsem si tedy doslova užila a pevně věřím, že i samotní posluchači. Osobně vnímám toto "volání" jako potřebu naplnit tak pravděpodobně jisté poslání, se kterým jsem sem přišla. Dnes mi více než kdy jindy dává celý můj život SMYSL a rozponala jsem již ten dokonalý ŘÁD, který dle mého názoru má. Celá ta životní cesta, všechna bolest, propady a vzestupy, všichni lidé kolem a jejich krásné duše, které se rozhodli mi na té cestě pomoci a být její součástí ... to vše dává úžasný smysl. Veškeré tyto zkušenosti mne dovedly až k dnešnímu, zcela odlišnému vnímání života než tomu bylo ještě před pár lety.

 

Dnes CÍTÍM ODPOVĚDNOST za život, který si sama tvořím i za veškeré zkušenosti, které s pokorou a otevřenou náručí přijímám. Vím totiž, že to vše mě postupně vede k SOBĚ SAMÉ, k mé vnitřní síle, k tvořivosti, k životu beze strachu a bez limitů, jednoduše k ŽIVOTU V CELISTVOSTI. A také pevně věřím, že nyní MÁME VŠE PŘEDEVŠÍM VE SVÝCH RUKOU. V této "kouzelné" době se sami smíme rozhodnout, jakým směrem své životy dále směrovat. Naše MYSL a VÍRA mají neskutečnou moc a my sami si můžeme zvolit, zda si dovolíme "čarovat" ... :)

 

Proto, nedovolme především našim strachům OVLÁDNOUT náš život a nechat jej tak nehybně ustrnout. Naše duše chtějí růst a naše EGO nám v tom růstu často mocně brání. Změny nepřijímá a brání se jim, avšak jen do chvíle, než jsou zcela nevyhnutelné. Potom si nás sám život navede na tu správnou cestu, ze které jsme možná dávno sešli. A pak to může i velmi bolet ... ale právě v té bolesti je velký potenciál UZDRAVENÍ všeho, co nám brání v žití skutečně ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA ... :)

 

ZÁZNAM PŘEDNÁŠKY ZDE
Povídání nejen o fotoobrazech aneb život je krásný...

 

KRÁSNÝ ŽIVOT nám všem ... :)

 

S láskou a úctou,

Monika Zieneckerová