Výstava v Lázních Libverda v Galerii infocentra trvala po měsíce

srpen - září - říjen 2014

 

Dnem 14.8.2014 byla vernisáží zahájena další výstava fotoobrazů, tentokrát v krásné lázeňské obci v srdci Jizerských hor - Lázně Libverda. Vernisáž se nesla v duchu zamyšlení se nad našimi myšlenkami, které jsou pro náš život zásadní. Utvářejí totiž naši životní realitu a to často bez toho, abychom si to uvědomovali. Mnohdy ani netušíme, jak moc si ubližujeme svými myšlenkami a tím, jakým způsobem se slovně vyjadřujeme. A vernisáž byla věnována právě tématu síly našich myšlenek a drobného zhodnocení vlastního pohledu na život a jeho zákonitostí. 

Výstava fotoobrazů byla obohacena o nové "přírustky" autorských fotoobrazů  - Síla života, Nebeská, Zklidnění. Ty jsou již novou a v tuto chvíli neměnnou součástí rodiny fotoobrazů základní série, která však tak přišla o některé ze svých původních členů.. Nicméně jistě ne ke své škodě, neboť nové fotoobrazy doplnily barevnou škálu odstínů, do té doby v sérii chybějící a tím ucelila celkovou barevnou harmonii série a Vám, milým zákazníkům umožnila širší výběr odstínů. 

Tentokrát byly navíc představeny i dva krásné fotoobrazy z Limitované série  - Kameny pro život. Všechny  fotoobrazy na výstavě v Lázních Libverda byly obohaceny i o své příběhy, které Vám s láskou vyprávějí, pro Váš krásný život a jeho "prohlédnutí"... :)

 

Výstavu fotoobrazů jste hojně navštěvovali v GALERII INFOCENTRA obce Lázně Libverda a trvala až do 29.10.2014. Galerie byla pro návštěvníky výstavy fotoobrazů otevřena každý všední den.

 

 

Všem Vám velmi děkuji za návštěvu výstavy a Vaše krásné, pozitivní ohlasy na fotoobrazy, které vznikly pro Váš KRÁSNÝ ŽIVOT! .. :)

                                                                                                                                                                     S láskou a úctou,    

                               

FOTOGALERIE Z VÝSTAVY A STŘÍPKY Z VERNISÁŽE