V pořadí již druhá výstava v golfovém ráji v Myštěvsi

začala spolu s provoněným měsícem květnem 2015

 

 

http://www.golf-mysteves.cz/

 

V krásném, nejen golfovém prostředí v Myštěvsi - okres Hradec Králové, byla zahájena v pořadí již druhá výstava FOTOOBRAZŮ. Tentokrát jste si v prostorách krásného zámečku v novobarokním slohu mohli prohlédnou CELOU ZÁKLADNÍ SÉRII FOTOOBRAZŮ, která čítá 25 fotografií tištěných na plátna, jež vyprávějí příběhy pro Váš krásný život. Ty byly také součástí expozice a výstava se tak stala skutečným zážitkem pro Vaše smysly ... :)

 

Zámecký areál je vhodný nejen pro milovníky golfu, ale pro všechny, kteří milují přírodu, krásné prostředí, milou, útulnou a domácí atmosféru, místa s "duší", odpočinek, relaxaci a NOVÉ ZÁŽITKY! To vše jste si v tomto jedinečném prostředí mohli vychutnat, "osahat", prožít a to nejen během výstavy samotné.

 

Celá výstava byla zcela přístupná v prostorách zámku. Zámek jste tedy díky začínající golfové sezoně mohli navštívit kdykoliv a vychutnat si tak vše, co tento jedinečný golfový ráj nabízí. K zapůjčení na recepci pro Vás bala po celou dobu připravena také FOTOKNIHA s příběhy fotoobrazů, kterou jste si mohli v klidu pročítat například na venkovní terase za slunečného počasí u Vaší oblíbené kávy. 

 

VÝSTAVA PRO VAŠE SMYSLY ... taková BYLA VÝSTAVA FOTOOBRAZŮ v Myštevsi.
FOTOOBRAZY opět rozzářily prostory zámečku svými pestrými barvami a krásnými detaily z čarování samotné Matky Přírody, která nás těší a uklidňuje svou nekonečnou KRÁSOU A PESTROSTÍ. 

 Výstava FOTOOBRAZŮ v Myštevsi ... přinesla VŠE pro VAŠE KRÁSNÉ ZÁŽITKY! :)

 

DOBA TRVÁNÍ VÝSTAVY v Myštěvsi: KVĚTEN - ŘÍJEN 2015

 

S láskou a úctou,

 

FOTOGRAFIE Z VÝSTAVY