Výstava proběhla v krásném prostředí zámku Myštěves - Golf Myštěves 

ZÁŘÍ - ŘÍJEN 2014

 

V sobotu 30.8.2014 byla zahájena slavnostní vernisáží další výstava fotoobrazů, tentokrát v krásném Golfovém areálu na zámku v Myštěvsi. 

 

Vernisáž se nesla v duchu živočišných afrických rytmů, které dokonale doplnily fotoobrazy plné energiípestrých barev a přírody a společně tak dotvořili jedinečnou atmosféru krásného anglického parku s rybníkem Mozorníkem v Myštěvsi. Ten je malým rájem nadšených golfistů, kteří sem pravidelně přijíždějí za svým oblíbeným sportem a krásnou přírodou

 

V prostorách krásného zámku v Myštěvsi jste mohli navštívit výstavu tentokrát 19 - ti fotoobrazů v již tradičních a zároveň základních formátech 100 krát 70 centimetrů. Fotoobrazy byly vyvěšeny v několika zámeckých místnostech, což zaručilo velmi příjemnou a také zajímavou prohlídku veškerých fotoobrazů i zámku samotného. Součástí výstavy fotoobrazů byly opět i příběhy, které fotoobrazy vyprávějí pro Váš krásnější život. Ty jste si mohli přečíst přímo u jednotlivých fotoobrazů vyvěšených na zdech a nebo jste si mohli na recepci zámku vypůjčit knihu, v níž jste našli všechny příběhy i se samotnými makrofotografiemi fotoobrazů. A tak jste za krásného počasí v klidu seděli u své oblíbené kávy na zámecké terase v Myštěvsi a během jejího popíjení si pročítali jednotlivé příběhy celé základní série 25 - ti fotoobrazů, které, dle Vašich reakcí jsou skutečně "terapeutické"... :)

 

 

Golf Myštěves a FOTOOBRAZY Monika© Vám srdečně děkují za návštěvu výstavy pro Váš krásnější ŽIVOT... :)

http://www.golf-mysteves.cz/

 

for golf

O VÝSTAVĚ FOTOOBRAZŮ V MYŠTĚVSI NAPSALI V ČASOPISU FOR GOLF - PRO CELÝ ČLÁNEK KLIKNĚTE ZDE ČI NA OBÁLKU ČASOPISU

 

S láskou a úctou,                        

podpis

FOTOGRAFIE Z VÝSTAVY A STŘÍPKY Z DOPROVODNÉHO PROGRAMU VERNISÁŽE